Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Відкриті торги → без аукціону

Матвеева Виктория, эксперт журнала "Бюджетная бухгалтерия"
Бюджетная бухгалтерия Январь, 2023/№ 3
Печать
На початку 2023 року Кабмін запровадив низку нововведень щодо здійснення закупівель. Йдеться про зміни, внесені до закупівельної постанови № 1178*. Підставою стала постанова № 1495**. В чому полягає суть цих змін, читайте у нашому матеріалі.

* Особливості здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджені постановою КМУ від 12.10.2022 № 1178.

** Постанова КМУ «Про внесення змін 2до особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 30.12.2022 № 1495.

Відкриті торги проводимо БЕЗ аукціонів

Одна з основних закупівельних процедур — відкриті торги — зазнала суттєвих змін. Фактично відкриті торги тепер відбуватимуться без аукціону. Відповідно замість раніше застосовуваного трираундового аукціону закупівельна спільнота перейшла на «нульовий раунд» аукціону.

Внаслідок цього вже на такому «нульовому етапі» розгляду тендерних пропозицій всі шанси виграти має учасник, який запропонував найнижчу ціну на необхідний предмет закупівлі. І саме такий учасник має бути визнаний переможцем відкритих торгів.

Подпишитесь, чтобы открыть доступ к материалам Я уже
PRO-доступ Неограниченный доступ ко всем закрытым материалам сайта без рекламы
App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше