Теми статей
Обрати теми

Повітряна тривога на роботі: оформлюємо простій

Виробниче підприємство. Під час повітряної тривоги працівники залишають робочі місця та йдуть в укриття, що знаходиться на території підприємства, або перебувають з ним поряд. Як обліковувати такий робочий час, що не відпрацьований у зв’язку з повітряною тривогою?

Кваліфікуємо причину нероботи

Якщо працівник під час повітряної тривоги перебуває в укритті й не може продовжувати свою роботу, це вважається простоєм не з вини працівника.

Зауважимо, що відповідно до ст. 34 КЗпП простоєм є призупинення роботи, викликане відсутністю організаційних або технічних умов, необхідних для виконання роботи, невідворотною силою чи іншими обставинами.

Час простою не з вини працівника оплачується щонайменше у розмірі 2/3 окладу (тарифної ставки) працівника.

Ексклюзивний матеріал
Увійдіть, щоб продовжити читання Щоб прочитати цю статтю повністю, будь ласка, увійдіть до свого акаунта або зареєструйтесь, якщо ви ще не з нами.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з ліцензійним договором та договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa ic-prostir

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі