Темы статей
Выбрать темы

Вихователь центру соцреабілітації дітей-інвалідів: визначаємо педнавантаження

Гавриленко Лідія, головний спеціаліст з питань соціально-економічного захисту ЦК Профспілки працівників охорони здоров’я України
Вихователь працює у центрі соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Яке педагогічне навантаження повинно бути у вихователя — 25 чи 30 годин? Чи можна тут спиратися на ст. 30 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 р. № 2628-III?

Дійсно, ст. 30 Закону України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 р. № 2628-III визначено педагогічне навантаження для вихователів груп компенсуючого типу — 25 годин на тиждень.

Але центри соціальної реабілітації дітей-інвалідів належать до установ соціального захисту населення. Тож при визначенні педнавантаження для педагогічних працівників цих установ керуємось наказом Мінпраці «Про встановлення тривалості роботи та педагогічного навантаження для окремих категорій працівників закладів та установ соціального захисту населення» від 12.02.2007 р. № 44.

У п.п. 1.5 цього наказу зазначено: для вихователів та асистентів учителів-реабілітологів закладів та установ соціального захисту населення (у тому числі і центрів соціальної реабілітації дітей-інвалідів) педагогічне навантаження визначається виходячи із затрат робочого часу в астрономічних годинах (60 хвилин) і становить 25 годин на тиждень*.

* Про оплатні моменти для медпрацівників центрів соцреабілітації дітей-інвалідів читайте в «ОП», 2015, № 9, с. 7. — Прим. ред.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa

Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.

Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше