(066) 87-010-10 Перезвоните мне
Переводим бухгалтеров в ОНЛАЙН!
? С помощью этой функции вы можете перейти в номер, который вас интересует
  • В избранное
  • Печать
  • Шрифт
  • Цвет фона
  • Комментарии 0
  • В разработке
5/11
Оплата труда
Оплата труда
Июль , 2016/№ 14/1

Як ввести посади практичного психолога і соцпедагога у штат ПТНЗ

http://tinyurl.com/y5hx8deo
Професійно-технічний навчальний заклад планує ввести до штатного розпису посади практичного психолога і соціального педагога. Як це правильно виконати, враховуючи нормативні приписи?

У п. 5 Типових штатних нормативів професійно-технічних навчальних закладів, затверджених наказом Міносвіти від 06.12.2010 р. № 1204 (далі — наказ № 1204), вказано: посади практичного психолога, соціального педагога вводяться в штатні розписи професійно-технічних навчальних закладів за умови наявності спеціалістів з фаховою освітою відповідно до Положення про психологічну службу системи освіти України, затвердженого наказом Міносвіти від 03.05.99 р. № 127 (далі — Положення № 127).

Нормативи чисельності практичних психологів і соціальних педагогів для різних типів навчальних закладів передбачені додатком до Положення № 127. У цьому додатку зазначено, що посади практичного психолога / соціального педагога в професійно-технічних навчальних закладах вводиться з розрахунку не більше однієї ставки на навчальний заклад за рахунок коштів загального фонду відповідного бюджету (для державних і комунальних навчальних закладів).

Також установлено: у випадках, коли посади, перелічені в зазначених нормативах, не можуть забезпечити належне функціонування навчального закладу, за рахунок можливостей місцевого бюджету та інших джерел, передбачених чинним законодавством, можуть бути введені додаткові посади практичних психологів і соціальних педагогів.

При цьому керівникам професійно-технічних навчальних закладів надається право у разі виробничої необхідності змінювати штати окремих структурних підрозділів або вводити посади (крім керівних), не передбачені штатними нормативами для такого закладу, у межах фонду оплати праці, доведеного лімітними довідками на відповідний період. Заміна посад працівників може здійснюватись лише у межах однієї категорії (педагогічного, господарсько-обслуговуючого тощо) персоналу (п. 2 наказу № 1204).

Заинтересовал журнал?
Получайте по подписке больше статей и специальных предложений
ПТНЗ, штат, практичний психолог, соціальний педагог добавить теги изменить теги
Добавьте свои теги к статье
Разделяйте метки запятой. Например: бухгалтерия, форма, проценты, НДС, квартальный отчёт. Максимальное количество 10.
или Закрыть
Ваша оценка учтена! Оцените статью :
  • Хорошо
  • Нормально
  • Плохо
Поделиться:
Комментарии к статье