(066) 87-010-10 Перезвоните мне
Переводим бухгалтеров в ОНЛАЙН!
? С помощью этой функции вы можете перейти в номер, который вас интересует
В этом номере :
 
  • В избранное
  • Печать
  • Шрифт
  • Цвет фона
  • Комментарии 0
  • В разработке
9/13
Оплата труда
Оплата труда
Ноябрь , 2016/№ 22/1

Педпрацівник → науково-педагогічний працівник → педпрацівник: що з кваліфкатегорією за педпосадою

http://tinyurl.com/y28v6k95
Учителю художньої школи у 2009 році було присвоєно вищу кваліфікаційну категорію. З 2010 по 2016 роки цей працівник обіймав науково-педагогічну посаду в університеті, а у вересні 2016 року знову повернувся до художньої школи на посаду вчителя. Чи зберігається за ним вища кваліфікаційна категорія, присвоєна у 2009 році?

У п. 3.22 Типового положення про атестацію педагогічних працівників, затвердженого наказом МОН від 06.10.2010 р. № 930 (далі — Типове положення № 930), вказано: за працівниками, які перервали роботу на педагогічній посаді (незалежно від тривалості перерви у роботі), зберігаються присвоєні за результатами останньої атестації кваліфікаційні категорії та педагогічні звання. Атестація таких працівників здійснюється не пізніше ніж через два роки після прийняття їх на роботу*.

* У листі МОНмолодьспорту від 06.03.2013 р. № 2/5-13-576 до цієї норми доповнюється: зберігаються присвоєні за результатами останньої атестації кваліфікаційні категорії та педагогічні звання, які на момент звільнення педагогічного працівника не втратили свою дію. — Прим. ред.

Тож при відновленні педагогічними працівниками роботи за фахом за ними зберігаються присвоєні за результатами останньої атестації кваліфікаційні категорії та педагогічні звання незалежно від тривалості перерви у роботі.

Норма про втрату чинності кваліфікаційних категорій та педагогічних звань у випадку, коли вони не розглянуті (не підтверджені або не змінені) атестаційною комісією протягом 5 років з дня їх установлення (присвоєння), з дня набрання чинності Типовим положенням № 930 (тобто з 30.12.2010 р.) не застосовується.

Висновок: За вчителем такого типу позашкільного навчального закладу, як художня школа (школа мистецтв), який впродовж певного терміну не працював на такій педагогічній посаді, при поверненні на цю ж педпосаду зберігається (на термін не більше двох років) вища кваліфікаційна категорія, присвоєна під час атестації у 2009 році.

Заинтересовал журнал?
Получайте по подписке больше статей и специальных предложений
педпрацівник, науково-педагогічний працівник, кваліфікаційна категорія, педагогічна посада добавить теги изменить теги
Добавьте свои теги к статье
Разделяйте метки запятой. Например: бухгалтерия, форма, проценты, НДС, квартальный отчёт. Максимальное количество 10.
или Закрыть
Ваша оценка учтена! Оцените статью :
  • Хорошо
  • Нормально
  • Плохо
Поделиться:
Комментарии к статье