Матеріальна відповідальність працівника: за що, коли і скільки

В избранном В избранное
Печать
Кучерова Оксана, юрист
Оплата труда Июнь, 2019/№ 12/1
Законодавством України на роботодавця покладено обов’язок створити працівникам умови, необхідні для нормальної роботи і забезпечення повного збереження ввіреного їм майна. У свою чергу, працівники зобов’язані дбайливо ставитися до такого майна і вживати заходів щодо запобігання шкоди. А що робити, якщо працівник не виконав цієї вимоги і все-таки завдав збитку роботодавцеві? Тоді з’являються підстави для притягнення його до матеріальної відповідальності, передбаченої КЗпП. Із цієї статті ви дізнаєтеся, коли, як і в якому обсязі можна притягнути працівника до матеріальної відповідальності.

Нещодавно Верховний Суд у постанові у справі № 626/1833/15-ц від 11.03.2019 р. відстояв права та інтереси працівника, захистивши його від тягара повної матеріальної відповідальності. Давайте і ми з вами розберемося в юридичних тонкощах притягнення працівника до матеріальної відповідальності.

Суть справи

Працівник був прийнятий на посаду тракториста-машиніста. При прийнятті на роботу з ним був укладений договір про повну матеріальну відповідальність. Одного разу в процесі роботи він не впорався з управлінням і в’їхав в огорожу. У результаті була пошкоджена сівалка, ремонт якої обійшовся роботодавцеві в кругленьку суму більше 36 тис. грн., а ще було розсипане насіння на суму майже 1,7 тис. грн. Звичайно ж, роботодавець вирішив відшкодувати свою шкоду за рахунок працівника, з чим останній не погодився.

Чтобы посмотреть полную версию, подпишитесь на журнал Вы уже подписались? Войти

Похоже, что вы используете блокировщик рекламы :(

Чтобы пользоваться всеми функциями сайта, добавьте нас в исключения!

Как отключить