Відпустка «за свій рахунок» за декількома підставами

В избранном В избранное
Печать
Беляева Елена, эксперт по вопросам оплаты труда
Оплата труда Май, 2019/№ 10/1
Працівник установи просить підряд дві відпустки без збереження заробітної плати (за різними підставами). Чи можна надати декілька відпусток «за свій рахунок» протягом року?

Відпустку без збереження заробітної плати надають, зазвичай, у зв’язку з якимись особливими подіями в житті працівника. При цьому передусім потрібне бажання працівника піти в таку відпустку.

Майте на увазі! Відправляти у відпустку «за свій рахунок» без бажання працівника не можна*.

* Ми не розглядаємо відпустки без збереження зарплати, до яких керівники органів виконавчої влади та інших державних органів мають право відправляти своїх працівників без їх згоди (п. 9 Прикінцевих положень Закону України від 28.12.2014 р. № 76-VIII).

А ось згода роботодавця потрібна далеко не завжди. Події, при настанні яких роботодавець не має права відмовити працівникові в наданні неоплачуваної відпустки, встановлені ст. 25 Закону про відпустки.

Чтобы посмотреть полную версию, подпишитесь на журнал Вы уже подписались? Войти

Похоже, что вы используете блокировщик рекламы :(

Чтобы пользоваться всеми функциями сайта, добавьте нас в исключения!

Как отключить