Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Повідомлення про прийняття на роботу директора скоро скасують

Оплата труда Февраль, 2020/№ 4/1
Печать
Кабмін на засіданні 12.02.2020 р. підтримав проєкт постанови «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 р. № 413».

Цей проєкт передбачає, зокрема, скасування обов’язку підприємств, установ, організацій подавати повідомлення про прийняття на роботу працівника на посаду директора.

Оскільки таку інформацію податківці й так отримують із Єдиного державного реєстру юросіб.

На момент підготовки номера текст постанови ще не оприлюднений. Проте передбачається, що документ набере чинності через 3 місяці із дня опублікування. До цього моменту повідомлення на прийняття на роботу директора потрібно подавати.

Портал для підвищення кваліфікації держслужбовців

НАДС запустило Портал управління знаннями (pdp.nacs.gov.ua), який надає безоплатний доступ до каталогу інформаційних послуг у сфері професійного навчання для держслужбовців, глав місцевих держадміністрацій та їх заступників, посадових осіб місцевого самоврядування.

На порталі зареєстровані користувачі зможуть:

• знайти освітньо-професійні, освітньо-наукові програми і програми підвищення кваліфікації;

• сформувати запити на участь у навчанні за програмами підвищення кваліфікації;

• проглянути інформацію про пройдене навчання й отримані результати;

• оцінити провайдерів, програми підвищення кваліфікації та викладачів (тренерів) тощо.

Портал поки що працює в тестовому режимі.

Типові професійно-кваліфікаційні характеристики посадовців ОМС

НАДС своїм наказом від 07.11.2019 р. № 203-19 затвердило нові Типові професійно-кваліфікаційні характеристики посадових осіб місцевого самоврядування. Зазначимо, що порівняно зі старими Типовими характеристиками (затвердженими наказом ГУ держслужби від 29.12.2009 р. № 406) у новому документі:

а) відбулася невелика «ротація» характеристик посадових осіб ОМС. Деякі з них були об’єднані (наприклад, профхарактеристики для спеціаліста II категорії і спеціаліста), а деякі, навпаки, виокремлені (наприклад, з’явилася окрема характеристика для начальника бухгалтерської служби);

б) спрощені кваліфікаційні вимоги до посадових осіб ОМС. Зокрема, вимоги до стажу роботи (як до місця його отримання, так і до тривалості).

Подавати декларацію в день звільнення не потрібно

01.01.2020 р. набрала чинності нова редакція Порядку формування, ведення та оприлюднення (надання) інформації Єдиного державного реєстру осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, затвердженого наказом НАЗК від 12.12.2019 р. № 168/19.

Зверніть увагу! В п.п. 2 п. 5 розд. II зазначеного документа (на відміну від його старої редакції) більше немає вимоги про те, що суб’єкти декларування при звільненні за власною ініціативою зобов’язані подати декларацію в день їх фактичного звільнення.

Тепер у ній говориться про подання «декларації перед звільненням» не пізніше 20 робочих днів із дня припинення діяльності.

Причому тільки за той період, який не був охоплений раніше поданими деклараціями (з інформації станом на останній день роботи).

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше