Як шукають «нелегалів» у карантин

Беляева Елена, эксперт по вопросам оплаты труда
Оплата труда Сентябрь, 2020/№ 18/1
В избранном В избранное
Печать
1 вересня — не лише початок нового навчального року, а й заявлений старт масштабних перевірок Держпраці щодо виявлення неоформлених працівників. Про що важливо пам’ятати роботодавцям при таких перевірках, ми вам підкажемо.

З червня 2020 року «трудовики» проводили роз’яснювальну роботу серед роботодавців, нагадуючи про обов’язковість офіційного працевлаштування найманих працівників. Тепер роз’яснювальна кампанія добігла кінця і з 1 вересня Держпраці вже перевіряє засвоєний роботодавцями «урок».

ЦИТАТА

На виконання доручення Кабінету Міністрів України Держпраці починає за участі та сприяння інших органів (Державної податкової служби, Пенсійного фонду, центрів зайнятості, органів місцевого самоврядування, Національної поліції тощо) проведення контрольних заходів з питань виявлення неоформлених працівників*.

* dsp.gov.ua/main-news/derzhpratsi-posyliuie-kontrol-za-oformlenniam-trudovykh-vidnosyn/

Як повідомляється, насамперед контрольні заходи проводитимуть у тих госпсуб’єктів, які мають високі ризики використання найманої праці без укладення трудових договорів.

Виявляти таких будуть шляхом аналізу інформації з різних органів державної влади та місцевого самоврядування.

Державний центр зайнятості, у свою чергу, високоризиковими вважає суб’єктів, у яких**:

** dcz.gov.ua/novyna/nezadeklarovana-pracya-ne-zahyshchaye-vid-shtrafu

• обсяг наданих послуг (виконаних робіт) не відповідає фактичній чисельності найманих працівників;

кількість найманих працівників зменшилася під час карантину і при цьому відсутня позитивна динаміка працевлаштування після пом’якшення карантинних заходів;

• приховують трудові відносини, замінюючи їх іншими видами цивільних або господарських відносин.

Про що потрібно пам’ятати у зв’язку зі стартом масштабних трудових перевірок?

Інспекційні відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин проводять відповідно до Порядку № 823***.

*** Порядок здійснення державного контролю за додержанням законодавства про працю, затверджений постановою КМУ від 21.08.2019 р. № 823.

Нещодавно постановою КМУ від 08.07.2020 р. № 617 до Порядку № 823 були внесені чергові зміни.

Логіка цих змін зводиться до того, щоб «правдами і неправдами» уникнути поширення на такі інспекційні відвідування вимог Закону № 877*.

* Закон України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 р. № 877-V.

Тобто процедурні моменти таких відвідувань інспекторами Держпраці, на думку КМУ, описані саме в Порядку № 823 і повинні застосовуватися навіть у разі конфлікту з вимогами Закону № 877.

Карантин продовжено до кінця жовтня. Водночас карантинний перевірочний мораторій на інспекційні відвідування з питань виявлення неоформлених трудових відносин не поширюється.

Так, п. 3 розд. II Закону України від 17.03.2020 р. № 533-IX забороняє проведення під час карантину планових заходів державного контролю. Але інспекційні відвідування, які цікавлять нас, до таких, на жаль, не належать.

Під час проведення інспекційного відвідування інспектор праці зобов’язаний пред’явити об’єкту відвідування або уповноваженій ним посадовій особі своє службове посвідчення.

А перед підписанням акта — надати копію відповідного направлення на проведення інспекційного відвідування та внести запис про його проведення до відповідного журналу реєстрації заходів державного нагляду (контролю) об’єкта відвідування (за його наявності) (п. 8 Порядку № 823).

Попереднє повідомлення про інспекційне відвідування не здійснюється / не вимагається.

Відсутність службового посвідчення є підставою для недопуску «трудовика» до проведення інспекційного відвідування (п. 13 Порядку № 823).

Увага! Форму службового посвідчення та картки обліку даних інспектора праці тепер затверджує Мінекономіки. Але до затвердження «мінекономних» форм посвідчення та картки застосовуються форми, які раніше були затверджені Мінсоцполітики.

Якщо ви сумніваєтеся в достовірності службового посвідчення інспектора, ви маєте право перевірити таке посвідчення та фото інспектора в реєстрі на сайті Держпраці.

Будьте обережними! Необґрунтована відмова в допуску «трудовика» до перевірки так само, як і створення перешкод в її проведенні, призведуть до доволі переконливих штрафів (про це — далі).

І в тих, хто перевіряє, і в тих, кого перевіряють, є право фіксувати проведення інспекційного відвідування засобами аудіо-, фото- та відеотехніки.

Тривалість інспекційного відвідування не може перевищувати 10 робочих днів (п. 9 Порядку № 823). Якщо перевищує — ви можете вимагати припинити інспекційне відвідування (п.п. 4 п. 13 Порядку № 823).

За неоформлену зайнятість наразі передбачено штрафи, наведені в таблиці нижче.

Щодо фінсанкції з КЗпП діє «знижка». Наразі у ст. 265 КЗпП установлено, що можна заплатити лише половину «трудового» штрафу (фінсанкції). Другу половину можуть «пробачити»:

Відповідальність за неоформлених працівників

Порушення

Розмір штрафу

Фінансова відповідальність роботодавця за ст. 265 КЗпП

Допустили працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту)*

* Деталі знайдете в статті «Трудові» штрафи по-новому: чи стане легше роботодавцям» // «ОП», 2020, № 3.

За перше порушення:

• для платників ЄП груп 1 — 3 — попередження(1);

• для всіх інших — 10 МЗП (50000 грн(2)) за кожного працівника.

При повторному порушенні протягом 2 років — 30 МЗП (150000 грн) — для всіх роботодавців, у тому числі для єдиноподатників

Виплачували зарплату без нарахування ЄСВ

Оформили працівника на неповний робочий час при повній зайнятості

Не допустили інспектора праці до перевірки вищезгаданих питань

16 МЗП (80000 грн)

Адмінвідповідальність посадових осіб / ФОП

Допустили працівника до роботи без оформлення трудового договору (контракту) (ч. 3, 4 ст. 41 КпАП)

Від 8500 до 17000 грн, за повторне порушення протягом року — від 17000 до 34000 грн

Не виконали законні вимоги інспектора праці щодо усунення порушень законодавства про працю або створювали перешкоди діяльності Держпраці (ст. 1886 КпАП)

Від 850 до 1700 грн

Кримінальна відповідальність за ст. 172 Кримінального кодексу України

Грубе порушення законодавства про працю

Штраф від 34000 до 51000 грн або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 3 років, або виправні роботи на строк до 2 років.

Якщо ці дії вчинено повторно або щодо неповнолітнього, вагітної жінки, одинокого батька, матері або особи, яка їх замінює і виховує дитину віком до 14 років або дитину з інвалідністю, — штраф від 51000 до 85000 грн або позбавлення права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 5 років, або виправні роботи на строк до 2 років, або арешт на строк до 6 місяців

(1) Винесення ФОП-єдиноподатнику попередження в разі виявлення неоформлених працівників не рятує його від адмінштрафу.

(2) З урахуванням зростання з 01.09.2020 р. розміру МЗП до 5000 грн.

ЦИТАТА

У разі сплати юридичною особою або фізичною особою — підприємцем, яка використовує найману працю, 50 відсотків розміру штрафу протягом 10 банківських днів з дня вручення постанови про накладення штрафу за порушення вимог законодавства про працю, передбаченого цією статтею, така постанова вважається виконаною.

Адмінштрафу згідно з Кодексом про адміністративні правопорушення від 07.12.84 р. № 8073-X (далі — КпАП) «знижка» не стосується. У КпАП є своя «система мотивації». Але якщо говорити про «трудові» адмінштрафи, то розмір штрафу може тільки зрости (якщо його вчасно не сплатити). Знову ж таки, пам’ятаємо, що сплата штрафу не звільняє від усунення порушень законодавства про працю!

Оформи подписку и читай все Подписаться на журнал

Похоже, что вы используете блокировщик рекламы :(

Чтобы пользоваться всеми функциями сайта, добавьте нас в исключения!

Как отключить
Скачайте наше мобильное приложение iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити всього за 10 грн
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд