Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Анкетування головбухів відтермінували

Оплата труда Апрель, 2022/№ 7
Печать
Щороку головні бухгалтери бюджетних установ проходять оцінку. Для цього вони заповнюють анкету про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень відповідно до Порядку № 1537*. Далі цю анкету оцінює спеціальна комісія казначейства.

* Порядок проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень, затверджений наказом Мінфіну від 01.12.2011 № 1537.

Оцінювання проходить у два етапи. Загалом воно триває до 1 травня. При цьому подати анкету казначейській комісії потрібно до 1 квітня.

Як і на багато чого звичного, війна в нашій країні вплинула на проведення зазначеного оцінювання.

Що робити з анкетою, якщо не встигли і не можете її подати?

Рятівне коло — Закон № 2115**. Його приписами передбачено, зокрема, що фінансові, аудиторські звіти та будь-які інші документи, подання яких вимагається відповідно до норм чинного законодавства в документальній та/або в електронній формі, юридичні особи подають протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану або стану війни за весь період неподання звітності чи обов’язку подати документи. У період дії воєнного стану (стану війни), а також протягом трьох місяців після його завершення до фізичних та юридичних осіб не застосовують адміністративну та/або кримінальну відповідальність за неподання чи несвоєчасне подання звітності.

** Закон України «Про захист інтересів суб’єктів подання звітності та інших документів у період дії воєнного стану або стану війни» від 03.03.2022 № 2115-ІХ.

Оцінювання головбухів проводять, зокрема, заповнюючи та подаючи анкету. Тобто документ, подання якого вимагається відповідно до норм чинного законодавства. Отже, воно також потрапляє під звільнюючу норму Закону № 2115.

Висновок: оцінювання головбухів тимчасово призупиняється на час дії воєнного стану в Україна та протягом трьох місяців після припинення чи скасування воєнного стану (стану війни). На цьому наголошують фахівці Мінфіну в листі від 18.03.2022 № 41020-06-5/6355.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше