Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Атестація робочих місць: усе за планом

Жиленко Екатерина, эксперт по оплате труда и трудовым отношениям
Оплата труда Июль, 2022/№ 14
Печать
Атестація робочих місць. Для чого вона потрібна? Коли та як її проводити? Чи можна обійтися без неї, особливо у складний воєнний час? Про все це розповімо в цій статті.

Атестація & війна

Розпочнемо з насущного. Чи можна під час війни не проводити атестацію робочих місць, відтермінувати її або просто скористатися попередніми результатами? Представники регіональних відділень Держпраці зауважують таке:

продовжити строк дії атестації робочих місць за умовами праці у зв’язку з воєнним станом не можна (Управління Держпраці в Полтавській області);

перенести (відтермінувати) строки проведення чергової атестації через війну не можна (Головне управління Держпраці в Запорізькій області);

— атестацію слід провести на тих робочих місцях, де триває або відновлено виробничий процес за типових виробничих умов. За відсутності типових виробничих умов, зокрема, коли виробничий процес на окремих виробництвах, цехах, робочих місцях працівників зупинений, атестація не проводиться (Управління Держпраці в Черкаській області).

Тож, як бачимо, без атестації робочих місць не обійтися. Навіть під час війни. Тому далі нагадаємо правила її проведення.

Для чого потрібна атестація

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше