Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Середня за попередній період: відображаємо в Об’єднаному звіті

Долгая Ирина, эксперт по оплате труда
Оплата труда Июнь, 2022/№ 11
Печать
Із 1 лютого по 30 квітня 2022 року працівник (основний, без інвалідності) був у відпустці без збереження зарплати. Ця відпустка відображена в додатку Д1 Податкового розрахунку за 1 квартал 2022 року. У травні 2022 року стало відомо, що працівник був мобілізований ще з 4 березня 2022 року. Виплати за період військової служби з 04.03.2022 по 31.05.2022 (за березень, квітень і травень відповідно) нараховані у травні. Як відобразити ці виплати в Д1 Податкового розрахунку? Чи потрібно коригувати звіт за 1 квартал 2022 року?

Бухоблік

Наразі є поширеною ситуація, коли про військову службу працівника роботодавець дізнається не відразу, а через певний час (наприклад, місяць або два). Так вийшло і в наведеній ситуації.

Звісно, після отримання документа, який підтверджує вступ працівника до військової служби, роботодавець повинен зберігати за працівником встановлені законодавством гарантії з дня початку служби.

В описаній ситуації роботодавець дізнався у травні (отримав підтвердні документи) про те, що працівника мобілізовано з 4 березня. І повинен виконати трудові гарантії: зберігати місце роботи і нараховувати середній заробіток за весь час військової служби працівника. Для цього роботодавець у травні:

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше