Темы статей
Выбрать темы статей
Сортировать по темам

Декретниця виходить на півставки: як бути із строковиком на її місці

Долгая Ирина, эксперт по оплате труда
Оплата труда Ноябрь, 2022/№ 22
Печать
Декретниця виходить на роботу на неповний робочий час (0,5 штатної одиниці). Строковик, який був прийнятий на її місце до дня її фактичного виходу на роботу, згоден продовжити працювати з неповною зайнятістю (0,5 цієї ж штатної одиниці). Як правильно оформити трудові відносини із строковиком?

Особливості строкових договорів

Строковий договір можна укладати у випадках, коли є потреба замінити відсутнього працівника. Відповідно до ч. 2 ст. 23 КЗпП він укладається в разі, коли трудові відносини не можна встановити на невизначений строк виходячи з характеру майбутньої роботи, умов виконання роботи, інтересів працівника та в інших випадках, передбачених законодавством.

Якщо працівниця йде у «доглядову» відпустку, то штатна одиниця фактично зайнята, проте роботу, передбачену цією посадою, виконувати потрібно. Для цього на строк до виходу основної працівниці приймаємо на роботу іншу особу за строковим трудовим договором.

До речі, строк дії строкового трудового договору законодавчо не обмежений. Тому може становити як один день, так і рік, два, п’ять. Його встановлюють за згодою сторін.

App
Скачайте наше мобильное приложение Factor

© Factor.Media, 1995 -
Все права защищены

Использование материалов без согласования с редакцией запрещено

Ознакомиться с договором-офертой

Присоединяйтесь
Адрес
г. Харьков, 61002, ул. Сумская, 106а
Мы принимаем
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Мы используем cookie-файлы, чтобы сделать сайт максимально удобным для вас и анализировать использование наших продуктов и услуг, чтобы увеличить качество рекламных и маркетинговых активностей. Узнать больше о том, как мы используем эти файлы можно здесь.
Спасибо, что читаете нас Войдите и читайте дальше