Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Виплати, які встановлено у відсотках від окладу працівника 1-го тарифного розряду, розраховуються виходячи з 545 грн.

Редакція ББ
Бюджетна бухгалтерія Грудень, 2009/№ 48
Друк
Відповідь на запитання

ВИПЛАТИ, ЯКІ ВСТАНОВЛЕНО У ВІДСОТКАХ ВІД ОКЛАДУ ПРАЦІВНИКА 1-го ТАРИФНОГО РОЗРЯДУ, РОЗРАХОВУЮТЬСЯ ВИХОДЯЧИ З 545 грн.

 

Ольга ВІТКОВСЬКА, економіст-аналітик Видавничого будинку «Фактор»

 

В якому порядку слід проводити розрахунок погодинної оплати праці працівників усіх галузей економіки за проведення навчальних занять — виходячи з 545 або 744 грн., якщо ставки погодинної оплати визначаються у відсотках від окладу (ставки) працівника 1-го тарифного розряду?

(м. Запоріжжя)

 

До 1 грудня 2008 року розмір посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1-го тарифного розряду дорівнював законодавчо встановленому розміру мінімальної заробітної плати. Однак із зазначеної дати

посадовий оклад (тарифна ставка) працівника 1-го тарифного розряду дорівнює 545 грн. на місяць. Пояснимо докладніше.

Згідно з принципом Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів (далі — ЄТС) розміри посадових окладів працівників визначаються шляхом множення окладу (ставки) працівника 1-го тарифного розряду на відповідний тарифний коефіцієнт.

Востаннє заробітна плата працівників, оплата праці яких заснована на ЄТС, підвищувалася в жовтні 2008 року у зв’язку з підвищенням з 1 жовтня 2008 року мінімальної заробітної плати до 545 грн.

Однак уже в грудні 2008 року заробітну плату таких працівників, по суті, було заморожено. Так,

постановою КМУ «Про внесення змін до постанов Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2002 р. № 1298 та від 25 жовтня 2008 р. № 939» від 20.12.2008 р. № 1117 було встановлено, що з 1 грудня 2008 року посадові оклади визначаються в такому порядку:

— для працівників, в яких посадові оклади (тарифні ставки)

менше розміру мінімальної заробітної плати, посадові оклади (тарифні ставки) у штатних розписах має бути встановлено на рівні мінімальної заробітної плати;

— для інших працівників посадові оклади

не змінюються. Тобто залишаються на рівні, розрахованому виходячи з посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1-го тарифного розряду, що дорівнює 545 грн.

Відповідні зміни було внесено до

постанови КМУ «Питання оплати праці працівників установ, закладів та організацій бюджетної сфери» від 25.10.2008 р. № 939 та до постанови КМУ «Про оплату праці працівників на підставі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30.08.2002 р. № 1298, а також до всіх наказів профільних міністерств, що регулюють питання оплати праці працівників тієї чи іншої галузі бюджетної сфери, оплата праці яких визначається на основі ЄТС.

Таким чином, розмір посадового окладу (тарифна ставка) працівника 1-го тарифного розряду не змінився — він залишився на рівні 545 грн

. Як і раніше, посадові оклади працівників визначаються шляхом множення окладу (ставки) працівника 1-го тарифного розряду, який дорівнює 545 грн., на відповідний тарифний коефіцієнт.

При цьому посадові оклади, які менше мінімальної заробітної плати, установлюються на її рівні

з метою дотримання ст. 3 Закону України «Про оплату праці» від 24.03.95 р. № 108/95-ВР, якою встановлено: оплата праці за виконану працівником місячну, погодинну норму праці (обсяг робіт) не може здійснюватися нижче за мінімальну зарплату. Так, протягом 2009 року у зв’язку зі зміною мінімальної заробітної плати збільшувалися посадові оклади працівників 1 — 3-го тарифних розрядів, а в грудні 2009 року — 1 — 5-го тарифних розрядів.

Виплати, розміри яких визначаються виходячи зі ставки працівника 1-го тарифного розряду (погодинна оплата праці працівників усіх галузей економіки за проведення навчальних занять; підвищення посадових окладів за кваліфікаційну категорію керівників закладів охорони здоров’я та їх заступників із числа лікарів; ставки погодинної оплати за проведення консультацій тощо), визначаються виходячи з розміру 545 грн.

Нагадаємо також, що

п.п. 5 п. 5 постанови КМУ «Про заходи щодо забезпечення виконання Державного бюджету України та місцевих бюджетів у 2010 році» від 29.10.2009 р. № 1181 установлено: до прийняття Закону про держбюджет на 2010 рік розміри посадових окладів (тарифних ставок) працівників бюджетних установ установлюються КМУ виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1-го тарифного розряду, який діяв у грудні 2009 року. Це означає, що з 1 січня 2010 року до прийняття Закону про держбюджет на 2010 рік посадовий оклад (тарифна ставка) працівника 1-го тарифного розряду також дорівнюватиме 545 грн. на місяць.
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі