Застосування КЕКВ при виготовленні архівного обладнання, урн, табличок та стендів

Редакція ББ
Бюджетна бухгалтерія Червень, 2009/№ 24
В обраному У обране
Друк
Відповідь на запитання

ЗАСТОСУВАННЯ КЕКВ ПРИ ВИГОТОВЛЕННІ АРХІВНОГО ОБЛАДНАННЯ, УРН, ТАБЛИЧОК ТА СТЕНДІВ

 

Тетяна РЯБУХА, економіст-аналітик Видавничого будинку «Фактор»

 

Бюджетна організація відповідно до умов договору отримала послуги з виготовлення та монтажу архівного обладнання, виготовлення наддверних табличок, стендів та урн для сміття. На підставі акта виконаних робіт ці товарно-матеріальні цінності оприбутковані на субрахунок 113 з присвоєнням інвентарного номера.

За яким кодом економічної класифікації видатків необхідно сплатити виконавцю за виготовлення зазначених цінностей та монтаж обладнання?

(м. Київ)

 

Під час застосування кодів економічної класифікації видатків слід керуватись

Роз’ясненнями щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженими наказом Державного казначейства України від 04.11.2004 р. № 194 (у редакції наказу Державного казначейства України від 08.12.2006 р. № 330).

Відповідно до цих

Роз’яснень та виходячи з економічної сутності платежу видатки на виготовлення архівного обладнання (стелажі, полиці, контейнери), наддверних табличок, стендів та урн для сміття слід проводити за КЕКВ 1131 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар».

Що стосується видатків з монтажу архівного обладнання, то у випадку коли такі видатки

передбачені в тому ж договорі, що і виготовлення цього обладнання, їх слід проводити також за КЕКВ 1131 «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар».

Якщо ж проведення монтажу архівного обладнання

передбачено умовами окремого договору, то видатки по монтажу слід здійснити за КЕКВ 1139 «Оплата інших послуг та інші видатки», про що свідчить лист Державного казначейства України від 18.07.2005 р. № 07-06/1390-6029.

З 01.01.2010 р. відповідно до

Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Державного казначейства України від 25.11.2008 р. № 495, видатки з виготовлення зазначених товарно-матеріальних цінностей необхідно буде проводити також за КЕКВ 1131, який буде мати назву «Предмети, матеріали, обладнання та інвентар, у тому числі м’який інвентар та обмундирування». Монтаж обладнання, який передбачено умовами окремого договору, слід буде проводити за КЕКВ 1134 «Оплата послуг (крім комунальних)».

Нагадаємо, що відповідно до

ст. 119 Бюджетного кодексу України від 21.06.2001 р. № 2542-III витрачання бюджетних коштів на цілі, що не відповідають бюджетним призначенням, установленим Законом про Державний бюджет України чи рішенням про місцевий бюджет, виділеним бюджетним асигнуванням чи кошторису є нецільовим використанням бюджетних коштів.

Нецільове використання бюджетних коштів має наслідком зменшення асигнувань розпорядникам бюджетних коштів на суму коштів, що витрачені не за цільовим призначенням, і притягнення відповідних посадових осіб до дисциплінарної, адміністративної чи кримінальної відповідальності у порядку, визначеному законами України.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
Завантажуйте наш мобільний додаток iFactor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Закрити
icon-block
Заважає реклама?
Ви маєте можливість її відключити!
Бажаєте побачити, як сайт буде виглядати без реклами?
Вимкнути на 10 секунд