Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Інформаційна сторінка

Редакція ББ
Бюджетна бухгалтерія Березень, 2009/№ 11
Друк
Новини

УНЕСЕНО ЗМІНИ ДО ЗАКОНУ ПРО ПЛАТУ ЗА ЗЕМЛЮ

Законом України від 05.03.2009 р. № 1104-VI

викладено в новій редакції п. 4 ч. 1 ст. 12 Закону України «Про плату за землю» від 03.07.92 р. № 2535-XII. Згідно з цими змінами від земельного податку звільняються:

— вітчизняні заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення, фізичної культури та спорту, що повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів;

— підприємства, установи, організації, громадські організації фізкультурно-спортивної спрямованості, у тому числі аероклуби та авіаційно-спортивні клуби Товариства сприяння обороні України, — за земельні ділянки, на яких розташовані спортивні споруди, що використовуються для проведення всеукраїнських, міжнародних змагань та навчально-тренувального процесу збірних команд України з видів спорту та підготовки спортивного резерву, бази олімпійської та параолімпійської підготовки, перелік яких затверджується Кабінетом Міністрів України, за умови спрямування відповідних сум земельного податку на розвиток фізичної культури і спорту за напрямами і в порядку, визначеними Кабінетом Міністрів України.

Кабміну при підготовці проекту закону про внесення змін до Закону про держбюджет на 2009 рік доручено передбачити на поточний бюджетний період компенсацію відповідних втрат доходів бюджетів місцевого самоврядування у зв’язку з прийняттям

Закону № 1104-VI.

Закон № 1104-VI

набере чинності з дня його опублікування.

 

УВАГА! ЗМІНИЛАСЯ ЗВІТНІСТЬ ДО ФОНДУ «БЕЗРОБІТТЯ»

Міністерство праці та соціальної політики

наказом від 06.02.2009 р. № 41 унесло зміни до Інструкції про порядок обчислення та сплати внесків на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття і обліку їх надходження до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття, затвердженої наказом Мінпраці від 18.12.2000 р. № 339. Серед іншого — змінено Розрахункову відомість про нарахування та перерахування страхових внесків до Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звітувати за новою формою потрібно вже за І квартал

.

 

ЗАТВЕРДЖЕНО МЕТОДРЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО РОЗРАХУНКУ ВАРТОСТІ НАДАННЯ ПОСЛУГ ВИЩИМИ НАВЧАЛЬНИМИ ЗАКЛАДАМИ

З ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЕРЖСЛУЖБОВЦІВ

З метою встановлення єдиного методологічного підходу до розрахунку рівня фінансового забезпечення функціонування вищих навчальних закладів з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації держслужбовців і посадових осіб місцевого самоврядування Головне управління державної служби України

наказом від 27.02.2009 р. № 58 затвердило Методичні рекомендації щодо порядку здійснення розрахунків вартості надання послуг вищими навчальними закладами з підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування.

 

ЗМІНЕНО СТРОКИ ПРОВЕДЕННЯ НОРМАТИВНОЇ ОЦІНКИ ЗЕМЛІ

Законом України від 05.02.2009 р. № 959-VI у новій редакції викладено ч. 2 ст. 18 Закону України «Про оцінку земель» від 11.12.2003 р. № 1378-IV. Згідно з цими змінами нормативна грошова оцінка земельних ділянок проводиться для земель:

— розташованих

у межах населених пунктів незалежно від їх цільового призначення — не рідше ніж один раз на 5 — 7 років (раніше було — кожні 7 — 10 років);

сільськогосподарського призначення, розташованих за межами населених пунктів, — не рідше ніж один раз на 5 — 7 років, а несільськогосподарського призначення — не рідше ніж один раз на 7 — 10 років .

Закон № 959-VI набрав чинності 26.02.2009 р.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі