Щодо заповнення звіту до ПФУ

Редакція ББ
Лист від 30.03.2010 р. № 5275/03-30

ПЕНСІЙНИЙ ФОНД УКРАЇНИ

ЩОДО ЗАПОВНЕННЯ ЗВІТУ ДО ПФУ

Лист від 30.03.2010 р. № 5275/03-30

 

У зв’язку з численними запитами щодо заповнення рядків 6 та 7 таблиці 1 Звіту про суми нарахованої заробітної плати (грошового забезпечення, доходу) застрахованих осіб та суми нарахованих внесків на загальнообов’язкове державне пенсійне страхування до органів Пенсійного фонду України (далі — Звіт) повідомляємо.

Рядок 6 «Сума, на яку збільшено внески у зв’язку з виправленням помилки у період після 01.01.2004» та рядок 7 «Сума, на яку зменшені внески у зв’язку з виправленням помилки у період після 01.01.2004» таблиці 1 Звіту

заповнюються платником лише у випадках, коли ним самостійно виявлено заниження або завищення відповідно сум нарахованих страхових внесків у періодах, що передують звітному, тобто на суми виплат, які є базою для нарахувань страхових внесків, помилково не були своєчасно нараховані внески.

Крім того, ці рядки використовуються платниками у разі неправильного застосування максимальної величини, з якої справляються страхові внески.

У такому випадку в рядку «Зміст помилки» необхідно зазначити, що перерахунок страхових внесків проведено у зв’язку зі зміною максимальної величини фактичних витрат на оплату праці найманих працівників.

При цьому в рядках 6а «Сума виплати (заробітку, доходу), на яку донараховані страхові внески» та 7а «Сума виплати (заробітку, доходу), на яку зайво нараховані страхові внески» таблиці 1 Звіту платник зазначає об’єкт, на який відповідно донараховано або зайво нараховано страхові внески.

Звертаємо увагу, що в разі заповнення рядка 6а таблиці 1 Звіту зазначена сума відображається в таблиці 7 Звіту з кодом типу нарахувань 4, а в разі заповнення рядка 7а таблиці 1 Звіту зазначена сума відображається в таблиці 7 Звіту з кодом типу нарахувань 5.

При цьому зазначені рядки не використовуються для коригування або виправлення помилок, пов’язаних із коригуванням нарахованого фонду оплати праці, допущених у попередніх періодах. Вони відображаються у фонді оплати праці того місяця, у якому були здійснені нарахування.

<…>

 

Заступник Голови правління В. Короневський

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі