Теми статей
Обрати теми

Інформаційна сторінка

Редакція ББ
Новини

Затверджено порядок проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень

Мінфін наказом від 01.12.2011 р. № 1537 затвердив Порядок проведення оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень.

Норми цього Порядку визначають організаційні засади проведення Державною казначейською службою України та її територіальними органами в межах своїх повноважень оцінки виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень.

Для організації проведення оцінки кожним органом казначейства створюється спеціальна комісія, склад якої затверджується наказом керівника.

Оцінці, яка проводиться один раз на рік до 1 травня, підлягає діяльність головного бухгалтера, який працює на займаній посаді не менше року, а також який внаслідок організаційних змін обіймає посаду менше року, якщо його посадові обов’язки не змінилися.

Оцінка здійснюється шляхом проведення внутрішнього та зовнішнього оцінювання діяльності головного бухгалтера бюджетної установи.

Внутрішнє оцінювання діяльності головного бухгалтера здійснюється безпосередньо головним бухгалтером, який підлягає оцінці, а також погоджується керівником бюджетної установи, керівником та головним бухгалтером бюджетної установи, якій підпорядкована бюджетна установа, у разі, коли така установа є розпорядником коштів нижчого рівня державного або місцевого бюджету.

Внутрішнє оцінювання передбачає заповнення головним бухгалтером за погодженням із керівником бюджетної установи Анкети про виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень за формою, наведеною у додатку до зазначеного Порядку.

Зовнішнє оцінювання діяльності головного бухгалтера здійснюється органом казначейства, який обслуговує бюджетну установу.

Оцінка виконання головним бухгалтером бюджетної установи своїх повноважень буде проводитися з 2013 року.

 

Затверджено порядок укладання трудових договорів з художнім та артистичним персоналом закладів культури

Кабмін постановою від 07.12.2011 р. № 1251 затвердив Порядок укладення трудового договору за результатами проведення конкурсу на заміщення вакантних посад художнього та артистичного персоналу закладів культури.

Трудовий договір укладається за результатами проведення конкурсу між його переможцем та закладом культури в особі керівника. Форму трудового договору має затвердити Мінкультури за погодженням з Мінсоцполітики.

Переможець конкурсу для укладення трудового договору повинен надати паспорт, трудову книжку, а у передбачених законодавством випадках — також документ про освіту (спеціальність, кваліфікацію), стан здоров’я, інші документи.

Трудовий договір оформлюється наказом або розпорядженням керівника закладу культури про зарахування працівника на роботу.

 

Затверджено Порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування

Мін’юст наказом від 11.11.2011 р. № 3306/5 затвердив Порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування.

Нагадаємо: перелік нотаріальних дій, що вчиняються посадовими особами органів місцевого самоврядування, на яких за рішенням відповідного органу місцевого самоврядування покладено вчинення цих дій, визначено ст. 37 Закону України «Про нотаріат». Зокрема, у населених пунктах, де немає нотаріусів, уповноважені на це посадові особи органу місцевого самоврядування вчиняють такі нотаріальні дії:

1) вживають заходів щодо охорони спадкового майна;

2) посвідчують заповіти (крім секретних);

3) видають дублікати посвідчених ними документів;

4) засвідчують вірність копій (фотокопій) документів і виписок із них;

5) засвідчують справжність підпису на документах.

Наказ Мін’юсту «Про затвердження Інструкції про порядок вчинення нотаріальних дій посадовими особами виконавчих комітетів сільських, селищних, міських Рад народних депутатів України» від 25.08.94 р. № 22/5 втратив чинність.

 

щодо ЗДІЙСНЕННЯ ЗАКУПІВЕЛЬ ЗА ДОДАТКОВІ КОШТИ

Мінекономрозвитку в роз’ясненні від 09.12.2011 р. № 3302-25/14839-08 звернуло увагу на те, що у разі отримання замовником додаткових коштів на закупівлю товарів, робіт і послуг, які він об’єктивно не міг передбачити на початку року або момент здійснення первинної закупівлі, здійснення закупівель за рахунок таких коштів можливе лише після вчинення замовником дій, передбачених ч. 1 ст. 4 Закону України «Про здійснення державних закупівель» (далі — Закон), зокрема внесення змін до річного плану закупівель.

Вибір процедури закупівлі замовником на додатково отримані кошти здійснюється виходячи з очікуваної вартості такої закупівлі у порядку, визначеному Законом, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 100 тис. грн., а робіт — 300 тис. грн., оскільки додаткова закупівля є новим предметом договору про закупівлю.

Згідно з п. 24 ч. 1 ст. 1 Закону предмет закупівлі — товари, роботи чи послуги, які закуповуються замовником у межах пропозиції процедури закупівлі та на які учасникам дозволяється подавати пропозиції конкурсних торгів (кваліфікаційні, цінові) або пропозиції на переговорах у разі застосування процедури закупівлі в одного учасника. Предмет закупівлі визначається замовником у порядку, встановленому наказом Мінекономіки «Про затвердження Порядку визначення предмета закупівлі» від 26.07.2010 р. № 921. Для проведення процедури закупівлі має бути не менше двох пропозицій, крім випадків застосування замовником процедури закупівлі в одного учасника.

При цьому замовник не має права ділити предмет закупівлі на частини з метою уникнення проведення процедури відкритих торгів або застосування Закону.

Разом з тим здійснення такої закупівлі повинно бути обґрунтованим та документально підтвердженим.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі