Теми статей
Обрати теми

Тривалість щорічної відпустки медичного реєстратора станції переливання крові

Редакція ББ
Відповідь на запитання

ТРИВАЛІСТЬ ЩОРІЧНОЇ ВІДПУСТКИ МЕДИЧНОГО РЕЄСТРАТОРА СТАНЦІЇ ПЕРЕЛИВАННЯ КРОВІ

 

Анжела КУПЛІВАНЧУК, заступник директора Департаменту — начальник відділу нормування та оплати праці та роботи з місцевими бюджетами Департаменту економіки та ресурсного забезпечення

 

Якої тривалості повинна бути щорічна відпустка медичного реєстратора станції переливання крові? На які ще додаткові відпустки він має право?

(м. Харків)

 

Відповідно до ст. 4 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки) щорічна відпустка складається з основної відпустки (ст. 6 Закону про відпустки) та додаткових відпусток за роботу із шкідливими і важкими умовами праці (ст. 7 Закону про відпустки), за особливий характер праці (ст. 8 Закону про відпустки), інших щорічних додаткових відпусток, передбачених законодавством.

Відповідно до ст. 6 Закону про відпустки тривалість щорічної основної відпустки медичного реєстратора має становити 24 календарних дні.

Щорічні додаткові відпустки, передбачені ст. 7 і п. 1 ч. 1 ст. 8 Закону про відпустки, надаються за Списками, що затверджуються Кабінетом Міністрів України.

Постановою КМУ від 17.11.97 р. № 1290 затверджено Списки виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників у яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці.

Проте посаду реєстратора медичного, який є працівником станції переливання крові, цими Списками не передбачено. Отже, права на додаткові щорічні відпустки він не має.

На умовах, визначених колективним договором або трудовим договором, йому може бути встановлено щорічну додаткову відпустку за ненормований робочий день тривалістю до 7 календарних днів, залежно від часу зайнятості працівника в цих умовах.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі