Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Надбавка за тривалість безперервної роботи заступнику головлікаря Центру ПМСД

Купліванчук Анжела
Бюджетна бухгалтерія Серпень, 2014/№ 29
Друк
Працівник обіймав посаду лікаря-педіатра дільничного центральної районної лікарні. Тепер він працює заступником головного лікаря Центру ПМСД і за сумісництвом лікарем-педіатром дільничним. Чи зберігається за ним надбавка за тривалість безперервної роботи?

У центрі ПМСД вводять одну штатну одиницю посади заступника головного лікаря на 25 посад лікарів загальної практики — сімейних лікарів, лікарів-терапевтів дільничних, лікарів-педіатрів дільничних, але не менше однієї штатної одиниці посади (див. Примірні штатні нормативи центру первинної медичної (медико-санітарної) допомоги, затверджені наказом МОЗ від 23.02.2012 р. № 129).

Згідно з Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я», затвердженим наказом МОЗ від 29.03.2002 р. № 117, кваліфікаційними вимогами до посади заступників головного лікаря з числа лікарів є:

— повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямком підготовки «Медицина»;

— післядипломна спеціалізація за фахом «Організація та управління охороною здоров’я»;

— вища кваліфікаційна категорія за лікарською спеціальністю і за фахом «Організація управління охороною здоров’я».

Надбавку за тривалість безперервної роботи встановлюють згідно з п.п. 4.1.1 Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, затверджених спільним наказом Мінпраці та МОЗ від 05.10.2005 р. № 308/519 (далі — Умови № 308/519).

У п. 2 п.п. 4.1.1 цих Умов зазначено, що право на надбавку за тривалість безперервної роботи у розмірі 30 % посадового окладу мають такі працівники Центру ПМСД:

— завідувачі терапевтичних, педіатричних відділень і відділень (амбулаторій) сімейної медицини;

— лікарі загальної практики;

лікарі дільничні — терапевти та педіатри територіальних дільниць і дільничні медичні сестри;

— медичні сестри загальної практики — сімейної медицини.

Важливо! Головним лікарям Центру ПМСД, а також їх заступникам така надбавка не встановлена.

Нагадаємо: надбавку за тривалість безперервної роботи нараховують щомісяця за основною посадою, при роботі за сумісництвом (п. 13 п.п. 4.1.1 Умов № 308/519).

Тому за посадою лікаря-педіатра дільничного, яку працівник обіймає за сумісництвом, установлюють надбавку за тривалість безперервної роботи у розмірі 30 % посадового окладу. При цьому стаж роботи за посадою лікаря-педіатра дільничного центральної районної лікарні зараховують до стажу для визначення розміру надбавки на підставі п. 1 п.п. 4.1.3 Умов № 308/519.

Додатково зазначимо: надбавки за тривалість безперервної роботи нараховуються виходячи з посадового окладу (тарифної ставки) за посадою, яку обіймають працівники, визначеного відповідно до пп. 2.1 — 2.2 Умов № 308/519, з урахуванням підвищення за кваліфікаційну категорію та без урахування інших підвищень, надбавок, доплат (п. 4.6 Умов № 308/519).

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Увійдіть, щоб читати більше! Авторизовані користувачі одержують безкоштовно 5 статей на місяць