(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 32/1
  • № 32
  • № 31
  • № 30
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
18/19
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Серпень , 2014/№ 29

Чи потрібно індексувати допомогу студенту на період академвідпустки

http://tinyurl.com/yypx5ml7
Студентці вищого навчального закладу надають академічну відпустку з 01.07.2014 р. по 01.02.2015 р. На цей період їй призначають допомогу в розмірі 50 % від звичайної академічної стипендії, яку виплачують із стипендіального фонду. Чи потрібно індексувати цю допомогу?

Студентам вищого навчального закладу, які перебувають в академічній відпустці за медичними показаннями, відповідно до наказу керівника навчального закладу у межах коштів, передбачених для виплати стипендій, щомісячно виплачують допомогу в розмірі 50 % мінімальної ординарної (звичайної) академічної стипендії (п. 24 Порядку призначення та виплати стипендії, затвердженого постановою КМУ від 12.07.2004 р. № 882).

Щоб зрозуміти, індексують таку виплату чи ні, звернемося до Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою КМУ від 17.07.2003 р. № 1078.

Пунктом 2 цього Порядку встановлено: індексації підлягають грошові доходи громадян, отримані у гривнях на території України, які не мають разового характеру, і наведено їх перелік.

Зверніть увагу: допомогу, яку виплачують студентам на період академічної відпустки, серед об’єктів індексації не вказано. Таким чином, таку виплату не індексують.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
Індексація додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті