(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 33
  • № 32/1
  • № 32
  • № 31
  • № 30
  • № 29
  • № 28/1
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
15/23
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Вересень , 2014/№ 34

Як заповнити рядок 7 розрахунку з плати за користування надрами

Як зазначається показник рядка 7 «ставка плати» додатка 2 до податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин: у відсотках чи десятковим дробом?

Згідно із п.п. 263.9.1 п. 263.9 ст. 263 Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI (далі — ПКУ) для суб’єктів господарювання ставки плати за користування надрами для видобування корисних копалин встановлюються у відсотках (відносних значеннях) від вартості товарної продукції гірничого підприємства — видобутої корисної копалини (мінеральної сировини) для всіх груп корисних копалин.

Форма податкового розрахунку з плати за користування надрами для видобування корисних копалин затверджена наказом Мінфіну від 17.09.2012 р. № 1000 (далі — податковий розрахунок).

До податкового розрахунку додається Розрахунок податкового зобов’язання з плати за користування надрами для видобування корисних копалин (у частині корисних копалин, для яких затверджено ставки у відносних показниках) (додаток 2), який є його невід’ємною частиною.

Згідно з приміткою 14 до додатка 2 у рядку 7 вказується затверджена ПКУ ставка плати для виду корисної копалини, зазначеного платником у рядку 3.2 додатка 2.

Оскільки ставки плати за користування надрами для видобування корисних копалин встановлюються у відсотках (відносних значеннях) від вартості товарної продукції гірничого підприємства — видобутої корисної копалини (мінеральної сировини), то у рядку 7 додатка 2 до податкового розрахунку ставка плати за користування надрами для видобування корисних копалин зазначається десятковим дробом (наприклад, якщо податкові зобов’язання з плати за користування надрами обчислюються за ставкою 5 відсотків вартості товарної продукції гірничого підприємства, то у рядку 7 додатка 2 до податкового розрахунку зазначається — 0,05).

плата за користування надрами, розрахунок додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті