Оплата праці працівників навчально-виховного комплексу за рахунок освітньої субвенції

В обраному У обране
Друк
Маркович Галина, заступник директора Департаменту місцевих бюджетів — начальник Управління планування місцевих бюджетів Міністерства фінансів України, заслужений економіст України, кандидат економічних наук
Бюджетна бухгалтерія Травень, 2015/№ 20
У навчально-виховному комплексі є категорії персоналу, які обслуговують і дошкільне, і шкільне відділення. Це — директор, кухар, водій, сторож тощо. Чи можливо нараховувати та сплачувати заробітну плату таким працівникам за рахунок освітньої субвенції?

Так, можна. Пояснимо чому.

Відповідно до Положення про навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою КМУ від 12.03.2003 р. № 306, та п.п. б ч. 2 ст. 89 та ч. 1 ст. 1031 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI (далі — БКУ) такий заклад є навчальним закладом, який відноситься до загальної середньої освіти.

Після внесення змін до БКУ утримання такого закладу здійснюється за рахунок двох джерел — освітньої субвенції з державного бюджету (шкільні відділення — ст. 1031 БКУ, п. 3 Порядку та умов надання освітньої субвенції, затверджених постановою КМУ від 14.01.2015 р. № 6) та доходів, які зараховуються до місцевих бюджетів (дошкільні відділення).

Проте для фінансування закладу затверджується єдиний кошторис видатків. Також затверджується один штатний розпис.

Відповідно до п. 1 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою КМУ від 28.02.2002 р. № 228, за загальним фондом кошторису відображається обсяг надходжень із загального фонду бюджету (однією сумою, без виділення обсягу субвенції) та розподіл видатків за повною економічною класифікацією видатків бюджету.

При цьому на даний час жодним нормативним документом не передбачено здійснювати розподіл видатків за економічною класифікацією окремо за надходженнями.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити