(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 19
  • № 18
  • № 17
  • № 16/1
  • № 16
  • № 15
  • № 14
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
9/24
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Травень , 2015/№ 20

Оплата праці працівників навчально-виховного комплексу за рахунок освітньої субвенції

У навчально-виховному комплексі є категорії персоналу, які обслуговують і дошкільне, і шкільне відділення. Це — директор, кухар, водій, сторож тощо. Чи можливо нараховувати та сплачувати заробітну плату таким працівникам за рахунок освітньої субвенції?

Так, можна. Пояснимо чому.

Відповідно до Положення про навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад — загальноосвітній навчальний заклад», «загальноосвітній навчальний заклад — дошкільний навчальний заклад», затвердженого постановою КМУ від 12.03.2003 р. № 306, та п.п. б ч. 2 ст. 89 та ч. 1 ст. 1031 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI (далі — БКУ) такий заклад є навчальним закладом, який відноситься до загальної середньої освіти.

Після внесення змін до БКУ утримання такого закладу здійснюється за рахунок двох джерел — освітньої субвенції з державного бюджету (шкільні відділення — ст. 1031 БКУ, п. 3 Порядку та умов надання освітньої субвенції, затверджених постановою КМУ від 14.01.2015 р. № 6) та доходів, які зараховуються до місцевих бюджетів (дошкільні відділення).

Проте для фінансування закладу затверджується єдиний кошторис видатків. Також затверджується один штатний розпис.

Відповідно до п. 1 Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затвердженого постановою КМУ від 28.02.2002 р. № 228, за загальним фондом кошторису відображається обсяг надходжень із загального фонду бюджету (однією сумою, без виділення обсягу субвенції) та розподіл видатків за повною економічною класифікацією видатків бюджету.

При цьому на даний час жодним нормативним документом не передбачено здійснювати розподіл видатків за економічною класифікацією окремо за надходженнями.

навчально-виховний комплекс, освітня субвенція додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті