(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 20/1
  • № 19
  • № 18
  • № 17
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
22/24
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Травень , 2015/№ 20

Працівниця вийшла на роботу після відпустки для догляду за дитиною: як заповнити звіт з ЄСВ

http://tinyurl.com/yyovnten
Яким чином страхувальником заповнюється таблиця 5 додатка 4 до звіту щодо сум нарахованого ЄСВ, якщо наймана особа приступила до роботи після відпустки для догляду за дитиною?

Відповідно до п. 8 розд. ІV Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 14.04.2015 р. № 435, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 23.04.2015 р. за № 460/26905 (далі — Порядок № 435), таблиця 5 додатка 4 до цього Порядку призначена для реєстрації застрахованих осіб у реєстрі застрахованих осіб.

Таблиця 5 додатка 4 до цього Порядку подається страхувальником, якщо протягом звітного періоду:

— було укладено або розірвано трудовий договір (цивільно-правовий договір, крім цивільно-правового договору, укладеного з фізичною особою — підприємцем, якщо виконувані роботи (надавані послуги) відповідають видам діяльності, зазначеним у витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців) із застрахованою особою;

— було укладено або розірвано трудовий договір із застрахованою особою, яка працевлаштована на нове робоче місце;

— особі надано відпустку для догляду за дитиною від трирічного до досягнення нею шестирічного віку;

— особі надано відпустку для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

— особі надано відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами.

У разі коли за даними страхувальника протягом звітного періоду не було зафіксовано фактів укладання та розірвання трудових угод (цивільно-правових договорів), надання відповідної відпустки, таблиця 5 додатка 4 до цього Порядку не формується та не подається до фіскального органу.

У разі коли в особи закінчилась відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, від трирічного до досягнення нею шестирічного віку або відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами, у звітному місяці зазначається дата закінчення відпустки.

Тобто, коли в особи закінчилась відпустка для догляду за дитиною від трирічного до досягнення нею шестирічного віку або відпустка по вагітності і пологах, або для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, страхувальник у таблиці 5 додатка 4 до Порядку № 435 зазначає дату закінчення відпустки та заповнює її таким чином:

— гр. 6 «Громадянин України (1 — так, 0 — ні)»;

— гр. 7 «Категорія особи» (для особи, якій надана відпустка для догляду за дитиною від трирічного до досягнення нею шестирічного віку, — 4, для особи, якій надана відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, — 6);

— гр. 9 «Податковий номер або серія та номер паспорта»;

— гр. 10 «Прізвище, ім’я, по батькові ЗО»;

— гр. 11 «Період трудових відносин, відносин за договорами цивільно-правового характеру та відпусток» — «дата закінчення».

За матеріалами, розміщеними на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі
Державної фіскальної служби України (zir.minrd.gov.ua)

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
відпустка для догляду за дитиною, ЄСВ додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті