Лікарняні: із ставки на півставки

В обраному У обране
Друк
Димитренко Світлана, начальник відділу удосконалення законодавства у сфері загальнообов’язкового державного соціального страхування
Бюджетна бухгалтерія Жовтень, 2015/№ 37
Працівника прийнято на роботу у грудні 2010 року на повну ставку. У вересні 2015 року він був переведений на 0,5 ставки. З 7 по 25 вересня 2015 року працівник хворів, що підтверджено належним чином оформленим листком непрацездатності. Як розрахувати суму лікарняних?

Розрахунок оплати перших 5 днів тимчасової непрацездатності та допомоги по тимчасовій непрацездатності здійснюється відповідно до Порядку обчислення середньої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) для розрахунку виплат за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням, затвердженого постановою КМУ від 26.09.2001 р. № 1266 (далі — Порядок № 1266).

До 04.07.2015 р. (дати, з якої цей Порядок був викладений у новій редакції) у ситуації, описаній в запитанні, бухгалтеру необхідно було б розраховувати середньогодинну зарплату. Далі визначити кількість робочих годин, пропущених працівником у зв’язку з хворобою, а потім суму виплат, належних працівнику у зв’язку з тимчасовою непрацездатністю.

Сьогодні ж усе набагато простіше. Показник середньогодинної зарплати більше не використовується при розрахунку суми лікарняних. Працюємо тільки з середньоденною заробітною платою з розрахунку на 1 календарний день незалежно від режиму роботи та зайнятості працівника.

Її суму знаходимо, поділивши зарплату, нараховану в розрахунковому періоді, на загальну кількість календарних днів, що припадають на такий період, зменшену на кількість днів, не відпрацьованих з поважних причин. Таких поважних причин усього чотири:

— тимчасова непрацездатність;

— відпустка у зв’язку з вагітністю та пологами;

— відпустка для догляду за дитиною до 3 (6 — за медичним висновком) років;

— відпустка без збереження заробітної плати, надана згідно із законом.

Розрахувавши середньоденну зарплату, визначаємо суму оплати перших 5 днів тимчасової непрацездатності за рахунок роботодавця та суму допомоги по тимчасовій непрацездатності. Для цього показник середньоденної зарплати множимо на відповідну кількість календарних днів, що припадають на період тимчасової непрацездатності працівника.

Використовуючи умови запитання, припустимо, що в розрахунковому періоді (вересень 2014 року — серпень 2015 року) оклад працівника не змінювався та дорівнював 2914,00 грн. Загальна сума зарплати, нарахована в розрахунковому періоді (оклад, надбавки, доплати, індексація), — 50400,00 грн. Кількість календарних днів, що припадають на розрахунковий період і беруть участь у розрахунку, — 365. Страховий стаж працівника — 9 років 3 місяці.

Сума середньоденної зарплати з розрахунку на 1 календарний день дорівнює:

50400,00 : 365 = 138,08 (грн.).

Визначимо суму оплати перших 5 днів тимчасової непрацездатності за рахунок коштів роботодавця:

138,08 х 5 = 690,40 (грн.).

Сума допомоги по тимчасовій непрацездатності становитиме:

138,08 х 14 = 1933,12 (грн.).

Як бачите, попри те, що у вересні 2015 року працівник був переведений на 0,5 ставки, розрахунок належної йому суми лікарняних здійснений на підставі виплат, нарахованих у розрахунковому періоді виходячи з повної ставки.

А ось у ситуації, протилежній тій, яка наведена в запитанні читача (у розрахунковому періоді робота на 0,5 ставки, а в місяці хвороби — на цілу ставку), працівнику можна тільки поспівчувати: мало того, що прохворів, так ще і у грошах втратив.

Так само діємо і за ситуації, коли зміна режиму роботи працівника відбулася в розрахунковому періоді.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити