(044) 581-10-10 Передзвоніть менi

Бюджетна бухгалтерія, жовтень, 2015/№ 37

 • Інформаційна сторінка
 •   Деякі питання оплати праці працівників структурних підрозділів з питань соціального захисту населення місцевих державних адміністрацій та виконавчих органів міських і районних у містах рад Постанова від 16.09.2015 р. № 732
 •   Комунальні послуги: як відображаємо ПДВ Бюджетна установа надає частину приміщення в оренду. Крім орендної плати, орендарі відшкодовують вартість спожитих комунальних послуг. Оскільки установа є платником ПДВ, будь ласка, поясніть: яким чином суми відшкодування комунальних послуг відображати в декларації з ПДВ? Чи існують які-небудь особливості формування податкового кредиту з ПДВ у цьому випадку?
 •   Пільга з військового збору Чи можна не справляти військовий збір із сумм грошового забезпечення, нарахованого військовослужбовцям за вересень 2015 року?
 •   Надання платних послуг стоматологічними поліклініками Більшість стоматологічних поліклінік мають у своєму складі окремий госпрозрахунковий підрозділ, який надає чимало видів платних стоматологічних послуг. Тому важливість правильного розрахунку вартості таких послуг для стоматологічних поліклінік важко переоцінити. У зв’язку з цим саме такому виду платних послуг ми вирішили приділити особливу увагу. У цій статі розглянемо на прикладі, як сформувати вартість платної стоматологічної послуги.
 •   В автобусному квитку ціну вписано від руки: чи відшкодовувати витрати на проїзд Працівників установи відряджають до населених пунктів, де відсутні автостанції для придбання квитків на приміський автобус, тому вони купують квиток уже в салоні автобуса — безпосередньо у водія. При цьому водій вручну заносить відомості до квитка: вартість проїзду, час відправлення, пункти відправлення та прибуття. У цілому квиток відповідає офіційно затвердженій формі. Однак бентежить, що вартість проїзду не надрукована у квитку, а ставиться у ньому від руки. Чи можемо ми компенсувати відрядженим працівникам витрати на проїзд на підставі таких квитків?
 •   Бібліотека придбаває періодику: як показати в обліку Обласна бібліотека оформила передплату на періодичні видання. Такі періодичні видання для бібліотеки є бібліотечними фондами. Підкажіть, як правильно відобразити в бухгалтерському обліку такі операції?
 •   Строк експлуатації минув, але об’єкт придатний для експлуатації: модернізувати чи ні Бюджетна установа використовує комп’ютери, строк експлуатації яких минув і залишкова вартість яких дорівнює нулю (нараховано 100 % амортизації). Вони цілком придатні до подальшого використання, але потребують модернізації (установлення додаткових модулів пам’яті). Чи можна модернізувати такі об’єкти? Якщо так, то як правильно відобразити цю операцію у бухгалтерському обліку?
 •   Працівник «на мінімалці»: визначаємо суму вересневої індексації Базовим місяцем працівника був грудень 2013 року (останнє підвищення його посадового окладу на рівні мінзарплати — 1218 грн.). Постійні надбавки та доплати не встановлювалися. З травня 2014 року працівнику нараховували поточну індексацію. З 1 вересня 2015 року оклад працівника встановлений у новому розмірі мінзарплати — 1378 грн. Як визначити суму індексації зарплати за вересень 2015 року?
 •   Лікарняні: якщо «на межі» перехідна відпустка та виправлення помилки Держслужбовець хворів з 30 вересня по 5 жовтня 2015 року. Розрахунковий період — вересень 2014 року — серпень 2015 року. Чи братиме участь у розрахунку лікарняних сума відпускних, нарахованих у серпні 2014 року за дні відпустки, що припадають на вересень 2014 року? Крім того, у вересні 2015 року була сторнована надміру нарахована цьому працівнику зарплата за серпень 2015 року. Це було пов’язано з тим, що з 26 по 31 серпня 2015 року він хворів, про що свідчить наданий ним у вересні 2015 року лікарняний. Однак помилково за ці 4 робочі дні серпня була нарахована заробітна плата. Чи потрібно включати до розрахунку лікарняних суму зарплати, помилково нараховану в серпні 2015 року та відсторновану у вересні?
 •   Лікарняні: із ставки на півставки Працівника прийнято на роботу у грудні 2010 року на повну ставку. У вересні 2015 року він був переведений на 0,5 ставки. З 7 по 25 вересня 2015 року працівник хворів, що підтверджено належним чином оформленим листком непрацездатності. Як розрахувати суму лікарняних?
 •   Коефіцієнти для коригування заробітної плати при виході у відпустку у вересні — грудні 2015 року Пунктом 10 Порядку № 100 передбачено коригування сум виплат, що обчислюються виходячи із середньої зарплати.
Перейти до номеру
 • № 40
 • № 40/1
 • № 39
 • № 38
?

За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить

 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.