Щодо відображення в графі «Працювало за цивільно-правовими договорами» ф. № 1ДФ штатних працівників, які додатково працюють за договорами ЦПХ

В обраному У обране
Друк
Бюджетна бухгалтерія Квітень, 2016/№ 15
Чи відображаються в графі «Працювало за цивільно-правовими договорами» Податкового розрахунку за ф. № 1ДФ кількість працівників, які є штатними працівниками підприємства, установи, організації та додатково виконують роботу за договорами цивільно-правового характеру?

Відповідно до п.п. «б» п. 176.2 ст. 176 розд. IV Податкового кодексу України від 02.12.2010 р. № 2755-VI, із змінами та доповненнями, особи, які відповідно до цього Кодексу мають статус податкових агентів, зобов’язані подавати у строки, встановлені цим Кодексом для податкового кварталу, податковий розрахунок суми доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, а також суми утриманого з них податку до контролюючого органу за місцем свого розташування. Такий розрахунок подається лише у разі нарахування сум зазначених доходів платнику податку податковим агентом протягом звітного періоду. Запровадження інших форм звітності з зазначених питань не допускається.

Порядок заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку затверджено наказом Міністерства фінансів України від 13.01.2015 р. № 4, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 30.01.2015 р. за № 111/26556.

Відповідно до п. 3.1 розд. III цього Порядку реквізити податкового розрахунку заповнюються наступним чином. Навпроти напису «Працювало за трудовими договорами» проставляється кількість працівників, які працюють за трудовими договорами (контрактами). Навпроти напису «Працювало за цивільно-правовими договорами» проставляється кількість працівників, які працюють за цивільно-правовими договорами у звітному періоді.

Враховуючи викладене вище, в графі «Працювало за цивільно-правовими договорами» Податкового розрахунку за ф. № 1ДФ проставляється кількість працівників, які є штатними працівниками підприємства, установи, організації та додатково виконують роботу за договорами цивільно-правового характеру.

За матеріалами, розміщеними на Загальнодоступному інформаційно-довідковому ресурсі Державної фіскальної служби України (zir.minrd.gov.ua)

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити