Розробка детального плану території: за якими кодами

В обраному У обране
Друк
Маркович Галина, заступник директора Департаменту місцевих бюджетів — начальник управління планування місцевих бюджетів Міністерства фінансів України, заслужений економіст України, кандидат економічних наук
Бюджетна бухгалтерія Серпень, 2016/№ 29
Які КТКВК та КЕКВ застосувати при розробці детального плану території?

Детальний план території відповідно до п. 3 ч. 1 ст. 1 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» від 17.02.2011 р. № 3038-VI належить до містобудівної документації і є складовою заходів із планування територій.

Згідно з ч. 2 ст. 10 цього Закону фінансування робіт з планування територій здійснюється за рахунок коштів місцевих бюджетів або інших джерел, не заборонених законодавством.

Відповідно до п. 7 ч. 2 ст. 71 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI до витрат бюджету розвитку місцевих бюджетів належать видатки на розроблення містобудівної документації на місцевому та регіональному рівнях.

Отже, видатки на оплату розробки детального плану території слід планувати за рахунок коштів бюджету розвитку та відображати за КТКВК 150202 «Розробка схем та проектних рішень масового застосування» і КЕКВ 2281 «Дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм», оскільки відповідно до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету, затвердженої наказом Мінфіну від 12.03.2012 р. № 333, за цим кодом здійснюються видатки, які забезпечують розвиток у певній галузі.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити