(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 31
  • № 30
  • № 29
  • № 28/1
  • № 28
  • № 27
  • № 26
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
1/16
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Серпень , 2016/№ 32

Інформаційна сторінка

Унесено зміни до Примірного положення про тендерний комітет

Мінекономрозвитку наказом від 12.04.2016 р. № 676 внесло зміни до Примірного положення про тендерний комітет або уповноважену особу (осіб), затвердженого наказом Мінекономрозвитку від 30.03.2016 р. № 557.

Зокрема, завдяки цим змінам:

— уточнено, що до складу тендерного комітету не можуть входити посадові особи і представники учасників та інші особи, визначені законодавством України. Нагадаємо, що перелік таких осіб наведено в ч. 2 ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII;

— відкориговано вимоги до уповноваженої особи, яка є відповідальною за організацію та проведення процедур закупівлі згідно з цим Законом. Така особа повинна мати вищу освіту та не менше 2 років досвіду роботи у сфері закупівель. Отже, вимогу щодо наявності належного обсягу знань чинного законодавства у сфері публічних закупівель та практики його застосування скасовано.

Підкориговано Методику розрахунку орендної плати

Кабмін постановою від 08.08.2016 р. № 516 вніс зміни у додаток 2 до Методики розрахунку орендної плати за державне майно та пропорції її розподілу, затвердженої постановою КМУ від 04.10.95 р. № 786.

Рішення прийняте для приведення цієї Методики у відповідність до Закону України «Про громадські об’єднання» від 22.03.2012 р. № 4572-VI. Документом усунено ризики різнотлумачення під час застосування орендних ставок за використання нерухомого майна, що не використовується для провадження підприємницької діяльності, для творчих спілок, громадських об’єднань, релігійних та благодійних організацій, громадських об’єднань інвалідів, професійних творчих працівників (творчі майстерні).

Тепер громадські об’єднання платитимуть за оренду приміщень площею до 50 м2 за ставкою 3 %, а за площу більшу ніж 50 м2 оренду будуть обраховувати за ставкою 7 %.

Громадські об’єднання інвалідів платитимуть за оренду приміщень площею до 100 м2 за ставкою 1 %, а за площу більшу ніж 100 м2 — 7 %.

Творчі майстерні за площу до 50 м2 сплачуватимуть за ставкою 1 %, а за більшу площу — 3 %.

Постанова № 516 набрала чинності 17.08.2016 р.

Нові добові норми харчування відпочиваючих у санаторіях

Кабмін постановою від 08.08.2016 р. № 499 виклав у новій редакції Натуральні добові норми харчування громадян, які відпочивають у санаторіях сфери управління Мінсоцполітики, затверджені постановою КМУ від 13.03.2002 р. № 324.

Збільшено погодинні ставки деяким фахівцям, що залучені до організації та проведення ЗНО

Кабмін постановою від 08.08.2016 р. № 498 уніс зміни у додаток 4 до постанови КМУ «Про упорядкування умов оплати праці працівників Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти» від 18.11.2015 р. № 985.

Документом передбачено збільшення розмірів ставок погодинної оплати праці деяким категоріям залучених працівників, які беруть участь у створенні, рецензуванні та апробації тестових завдань для сертифікаційної роботи зовнішнього оцінювання.

Зокрема, для осіб, які:

— беруть участь у створенні одного тестового завдання для сертифікаційної роботи зовнішнього оцінювання — ставка погодинної оплати праці у відсотках до окладу (ставки) працівника 1-го тарифного розряду складає 4 (було — 0,04);

— беруть участь у рецензуванні одного тестового завдання, створеного для сертифікаційної роботи зовнішнього оцінювання, — 3 (було — 0,03);

— здійснюють апробацію одного тестового завдання для сертифікаційної роботи зовнішнього оцінювання — 0,2 (було — 0,02).

Будь-яке рішення тендерного комітету оформлюється протоколом

Мінекономрозвитку у листі від 01.07.2016 р. № 3302-06/19552-07 нагадало: відповідно до ч. 4 ст. 11 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII рішення тендерного комітету або уповноваженої особи оформлюється протоколом. У рішенні відображаються результати поіменного голосування членів комітету, присутніх на засіданні тендерного комітету, з кожного питання. Протокол підписується всіма членами комітету, присутніми на його засіданні, або всіма уповноваженими особами. У разі відмови члена тендерного комітету або однієї з уповноважених осіб підписати протокол про це зазначається у протоколі з обґрунтуванням причин відмови.

При цьому наказом Мінекономрозвитку «Про затвердження форм документів у сфері публічних закупівель» від 22.03.2016 р. № 490 затверджено форми протоколу розкриття тендерних пропозицій та протоколу розгляду тендерних пропозицій, які заповнюються електронною системою закупівель автоматично.

Таким чином, при проведенні процедур закупівель з використанням електронної системи закупівель з метою відбору постачальника товару (товарів), надавача послуги (послуг) та виконавця робіт будь-яке рішення тендерного комітету оформлюється протоколом.

новини додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ми сподіваємося, що ця стаття була для Вас корисною.

Щоб отримати можливість читати журнал «Бюджетна бухгалтерія» повністю в будь-який час і з будь-якого носія, просто оформіть передплату на видання!

 

Передплата на «Бюджетна бухгалтерія» це:

  • доступ до всіх номерів журналу та фахової літератури в будь-який час
  • читання журналу з будь-яких електронних носіїв
  • можливість обговорювати і ставити запитання експертам редакції абсолютно безкоштовно.

Передплатити «Бюджетна бухгалтерія»

Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті
 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до 3 email адрес: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до 3 email адрес: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.