(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 27
  • № 26
  • № 25
  • № 24/1
  • № 24
  • № 23
  • № 22
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
4/16
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Липень , 2016/№ 28

Здобуття освіти медсестри за кошти місцевого бюджету: чи можливо

Чи можна кошти бюджету ОТГ витратити на здобуття освіти медсестри, яка буде після закінчення навчання працювати у лікарні, роз- ташованій на території ОТГ?

Ні, не можна. Пояснимо чому.

Бюджетні кошти не можна спрямовувати на оплату послуг із здобуття освіти за будь-якою спеціальністю (медсестра, вчитель, лікар тощо).

Види видатків, які можуть здійснюватися з того чи іншого бюджету, чітко регламентовані Бюджетним кодексом України від 08.07.2010 р. № 2456-VI.

Так, відповідно до ст. 87, 89 та 90 цього Кодексу за рахунок коштів бюджету (державного, місцевих) фінансуються видатки на професійно-технічну та вищу освіту в частині оплати послуг з підготовки відповідних фахівців на умовах державного та регіонального замовлення. Зарахування на навчання при цьому здійснюється за результатами конкурсного відбору та зовнішнього незалежного оцінювання. У цьому випадку навчання для студента є безкоштовним.

У разі якщо мова йде про контрактну (платні групи чи приватні навчальні заклади) форму навчання, то оплата здійснюється безпосередньо студентом. Тобто це кошти його родини чи меценатів.

Також за навчання може заплатити госпрозрахункове підприємство коштами від господарської діяльності, якщо є потреба у підготовці відповідного спеціаліста для такого підприємства.

місцевий бюджет, здобуття освіти, медсестра додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті