(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 12/1
  • № 12
  • № 10
  • № 9
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
9/16
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Березень , 2016/№ 11

Щодо фінансування закладів охорони здоров’я

У рішенні про бюджет об’єднаної територіальної громади обсяг медичної субвенції у повному обсязі затверджено на заклади охорони здоров’я, які надають амбулаторно-поліклінічну (первинну) медичну допомогу, а також на місцеві програми. При цьому в ОТГ відсутні лікарні (стаціонарна допомога). Чи правильно це?

Розрахунок обсягу медичної субвенції для відповідного місцевого бюджету здійснюється за формулою, затвердженою постановою КМУ «Про затвердження формули розподілу обсягу медичної субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам» від 19.08.2015 р. № 618, та з урахуванням фінансового нормативу бюджетної забезпеченості, який є однаковим як для бюджетів міст обласного значення, району, так і для бюджетів об’єднаних територіальних громад.

Тобто за рахунок коштів медичної субвенції повинні фінансуватися усі видатки із надання послуг жителям об’єднаної громади, визначені п. 3 ч. 1 ст. 89 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI, у тому числі на стаціонарну медичну допомогу.

Якщо на території громади відсутні заклади, що надають таку допомогу, в бюджеті громади обов’язково передбачається трансферт (субвенція) районному (міському) бюджету для оплати відповідних послуг.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
заклад охорони здоров’я, фінансування додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті