(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 10
  • № 9
  • № 8
  • № 7
  • № 6
  • № 5
  • № 4/1
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
11/16
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Березень , 2016/№ 11

Забезпечення учнів безкоштовним харчуванням за рахунок субвенції

Яку категорію учнів можна забезпечувати безкоштовним харчуванням за рахунок коштів освітньої субвенції?

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України» від 24.12.2015 р. № 911 внесено зміни до ст. 21 Закону України «Про загальну середню освіту» від 13.05.99 р. № 651-XIV і ст. 5 Закону України «Про охорону дитинства» від 26.04.2001 р. № 2402-III та встановлено вичерпний перелік категорій дітей, які мають право на забезпечення безкоштовним харчуванням. До таких категорій належать:

— діти-сироти;

— діти, позбавлені батьківського піклування;

— діти з особливими освітніми потребами, які навчаються у спеціальних і інклюзивних класах;

— учні 1 — 4 класів із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» від 01.06.2000 р. № 1768-III.

Ці категорії дітей можуть забезпечуватися безкоштовним харчуванням за рахунок коштів освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам.

На організацію харчування дітей інших категорій органи місцевого самоврядування можуть спрямовувати власні кошти місцевих бюджетів.

безкоштовне харчування, субвенція додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті