(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 11
  • № 10
  • № 9
  • № 8
  • № 7
  • № 6
  • № 5
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
14/16
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Березень , 2016/№ 12

Установлюємо надбавку за престижність педагогічної праці

Чи має право на надбавку за престижність педагогічної праці лікар, який працює керівником навчальної практики в ліцеї?

Так, керівник навчальної практики у ліцеї має право на надбавку за престижність педагогічної праці. Пояснимо свій висновок.

Для цього звернемось до постанови КМУ «Про встановлення надбавки педагогічним працівникам дошкільних, позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів I — II рівня акредитації, інших установ і закладів незалежно від їх підпорядкування» від 23.03.2011 р. № 373 (далі — постанова № 373), якою визначено порядок та розмір надбавки за престижність праці педагогічним працівникам. Відповідно до п. 1 цієї постанови надбавка педагогічним працівникам встановлюється у граничному розмірі 20 % посадового окладу (ставки заробітної плати).

Рішення про конкретний відсотковий розмір надбавки за престижність праці (у межах 20 %), який діятиме в закладі, приймає керівник такого закладу залежно від обсягу фонду оплати праці.

Зазначимо, що встановлення надбавки за престижність педагогічної праці передбачено усім педагогічним працівникам усіх навчальних закладів, інших установ і закладів незалежно від відомчого підпорядкування.

Кого відносять до педагогічних працівників, можна дізнатися, заглянувши до Переліку посад педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженого постановою КМУ від 14.06.2000 р. № 963. У цьому Переліку зазначена також і посада керівника виробничої (навчальної) практики. Це означає, що такий працівник належить до педагогічних, а отже й надбавка за престижність педагогічної праці відповідно до постанови № 373 йому передбачена.

До вищесказаного додамо, що надбавка за престижність праці передбачена педагогічним працівникам як за основною посадою, так і за сумісництвом. Вона встановлюється на весь обсяг навчального навантаження, що виконується працівником (див. лист Міносвіти від 25.05.2011 р. № 1/9-385).

надбавка за престижність, педагогічна діяльність додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті