(044) 581-10-10 Передзвоніть менi
Перейти до номеру
  • № 40/1
  • № 40
  • № 39
  • № 38
  • № 37
  • № 36/1
  • № 36
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
1/15
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Листопад , 2016/№ 41

Інформаційна сторінка

Довідки про зарплату для перерахунку пенсій держслужбовцям не видаються

До Мінсоцполітики надходять численні звернення від підприємств, установ та організацій з питань надання довідок про зарплату для перерахунку пенсій непрацюючим держслужбовцям. Тому на своєму сайті (http://msp.gov.ua) фахівці цього Міністерства розмістили роз’яснення, у якому зазначили, що підстав для видачі довідки про заробітну плату для перерахунку пенсій немає, адже:

1) новим Законом України «Про державну службу» від 10.12.2015 р. № 889-VIII, який набрав чинності з 01.05.2016 р., не передбачено проведення перерахунків раніше призначених пенсій державним службовцям;

2) форми довідок про заробітну плату (затверджені постановою ПФУ від 04.09.2013 р. № 15-1), які надавалися для проведення перерахунку пенсії, виключені постановою ПФУ від 04.07.2016 р. № 15-2;

З) з набранням чинності Законом № 889-VIII ст. 371 «Порядок і умови перерахунку пенсій державних службовців» старого Закону України «Про державну службу» від 16.12.93 р. № 3723-XII втратила чинність.

На сьогодні пенсійне забезпечення держслужбовців здійснюється за нормами Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування».

Затверджено нове Положення про підвищення кваліфікації тренерів

Мінмолодьспорту наказом від 13.09.2016 р. № 3520 затвердило Положення про підвищення кваліфікації тренерів (тренерів-викладачів) та інших фахівців у сфері фізичної культури і спорту.

Це Положення визначає порядок підвищення кваліфікації державних, головних та старших тренерів штатних команд національних збірних команд України, тренерів (тренерів-викладачів) закладів фізкультури і спорту, інших фахівців сфери фізкультури і спорту, які працюють у закладах фізкультури і спорту.

Підвищення кваліфікації тренерів та фахівців — це навчання з метою оновлення та вдосконалення їх освітнього рівня та професійної підготовки шляхом поглиблення і розширення спеціальних знань, умінь, необхідних для ефективного виконання ними посадових (функціональних) обов’язків з урахуванням перспектив їх професійного зростання в межах спеціальності.

Підвищувати кваліфікацію тренери та фахівці повинні 1 раз на 5 років.

При цьому на період навчання за тренерами та фахівцями зберігається середня зарплата відповідно до законодавства.

Якщо навчання буде проходити з відривом від основного місця роботи, то тренерам та фахівцям мають бути надані усі гарантії та компенсації, передбачені законодавством.

Щодо фінансування підвищення кваліфікації тренерів та фахівців, то у Положенні зазначено, що воно здійснюється за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, фізичних та юридичних осіб, інших джерел, не заборонених законодавством.

Наказ № 3520 набуде чинності з дня його офіційного опублікування. З цієї ж дати втратить чинність наказ Мінмолодьспорту «Про затвердження Положення про підвищення кваліфікації тренерів та інших фахівців у сфері фізичної культури і спорту» від 06.09.2010 р. № 3038.

Кабмін визначив особливості направлення держслужбовців у відрядження

Кабмін постановою від 05.10.2016 р. № 681 вніс зміни до своєї постанови «Про суми та склад витрат на відрядження державних службовців, а також інших осіб, що направляються у відрядження підприємствами, установами та організаціями, які повністю або частково утримуються (фінансуються) за рахунок бюджетних коштів» від 02.02.2011 р. № 98.

Змінами, зокрема, встановлено, що строк відрядження держслужбовців не може перевищувати 60 календарних днів, крім випадків, визначених законодавством.

А ось строк відрядження держслужбовців, які направляються для запобігання або ліквідації наслідків стихійного лиха, епідемій, епізоотій, виробничих аварій, а також усунення інших обставин, які створили або можуть створити загрозу життю чи умовам життєдіяльності людей, не може перевищувати один рік.

Також зазначено, що особливості направлення держслужбовців у відрядження для виконання своїх посадових обов’язків поза межами постійного місця служби, зокрема на роботу до секретаріатів міжнародних організацій, представництв міжнародних організацій в інших країнах або органів влади іноземних держав, визначаються відповідно до порядку, затвердженого Кабміном.

Як дізнатися про звільнення військовослужбовця з військової служби

Облік особового складу в Збройних Силах України ведеться згідно з Інструкцією з організації обліку особового складу Збройних Сил України, затвердженою наказом Міноборони від 26.05.2014 р. № 333. Відповідно до цієї Інструкції надання інформації роботодавцю про загибель, перебування в полоні, зниклих безвісти військовослужбовців ЗСУ не передбачено. Повідомляються лише члени сім’ї і родичі військовослужбовця через районні (об’єднані, міські) військкомати.

Надання роботодавцю довідок про звільнення військовослужбовця з військової служби чинним законодавством не передбачено. Зазначену інформацію роботодавці можуть отримати, надіславши запит до військкомату.

Про це повідомило Міноборони у листі від 24.06.2016 р. № 116/9/5/78-16.

новини додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті
 Вхід в систему ×  Сесію завершено × Ви здійснили вхід на сайт з іншого браузера або комп'ютера. Щоб читати журнали, будь ласка, авторизуйтесь ще раз
Показати пароль  Забули пароль?
 Відновлення паролю × Введіть Ваш e-mail, і ми надішлемо Вам інформацію для відновлення пароля на поштову скриньку
 Реєстрація ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Пошта стане вашим логіном в системі. З її допомогою ви зможете увійти та відновити забутий пароль.

На пошту приходять системні повідомлення та інша корисна інформація.

Показати пароль 

Вкажіть пароль за допомогою якого ви зможете увійти в систему.

Натисніть кнопку "Показати пароль" , щоб побачити введені символи

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

 ЗВОРОТНИЙ ДЗВІНОК ×

Введіть тільки ваше ім'я, щоб ми знали як до вас звернутися.
Прізвище та по ім'я батькові ви зможете пізніше вказати в своєму профілі.

 

Допускаються російські і українські символи.

Телефон використовується тільки для зв'язку з вами.

Приклад: +38 (066) 870-10-10

Даний номер телефону вже використовується користувачами : . Це часом не ви?

Ви можете увійти під одним з існуючих email адресів. Якщо Ви забули пароль, відновіть його.

Нагадуємо, що один номер телефону може бути використаний максимум 3 рази!

Цей номер телефону прив'язаний до email адресу: .

Ви можете:

- використати інший номер телефону для реєстрації;

- увійти під одним з існуючих облікових записів;

- відновити забутий пароль

Дякуємо за вашу заявку! Наш фахівець зв'яжеться з вами найближчим часом.
Телефони × (044) 581-10-10 (066) 87-010-10 (097) 78-010-10 Передзвоніть менi
Ви не авторизовані на сайті × Ця функція доступна тільки авторизованим користувачам. Будь ласка увійдіть або зареєструйтесь.