(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
11/11
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Вересень , 2016/№ 36

Щорічна грошова винагорода педагогам: чи можлива виплата працівнику-суміснику

Чи можна виплатити грошову винагороду за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків керівнику гуртка, який працює у загальноосвітньому навчальному закладі за сумісництвом?

Ні, не можна. Пояснимо чому.

Надання щорічної грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків в розмірі до одного посадового окладу передбачено для педагогічних працівників ст. 57 Закону України «Про освіту» від 23.05.91 р. № 1060-XII.

Умови її виплати врегульовані Порядком надання щорічної грошової винагороди педагогічним працівникам навчальних закладів державної та комунальної форми власності за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків, затвердженим постановою КМУ від 05.06.2000 р. № 898 (далі — Порядок № 898).

Так, згідно з п. 1 цього Порядку щорічна грошова винагорода виплачується педагогічним працівникам дошкільних, загальноосвітніх (далі — ЗНЗ) та інших навчальних закладів системи загальної середньої освіти, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладів та закладів післядипломної освіти чи методичних установ, крім тих, які працюють в навчальному закладі чи методичній установі за сумісництвом.

Зазначимо, що дія Порядку № 898 поширюється на педпрацівників, які займають посади згідно з Переліком педагогічних та науково-педагогічних працівників, затвердженим постановою КМУ від 14.06.2000 р. № 963, і на яких поширюються умови оплати праці працівників навчальних закладів і установ освіти (посада «керівник гуртка» є у цьому Переліку).

Отже, педпрацівникам-сумісникам грошова винагорода за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків не надається. Вона виплачується лише за основним місцем роботи. На це звернуло увагу й Мінпраці у листі від 24.07.2008 р. № 481/13/84-08.

Тому керівник гуртка, який працює у ЗНЗ за сумісництвом, не може розраховувати на виплату щорічної грошової винагороди за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків.

грошова винагорода, педагогічні працівники, сумісники додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті