(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
Перейти до номеру
  • № 17-18
  • № 16/1
  • № 16
  • № 15
  • № 14
  • № 13
  • № 12/1
? За допомогою цієї функції ви зможете швидко перейти до номеру, що вас цікавить
У цьому номері :
 
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
7/13
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Травень , 2017/№ 19

Виділення коштів на потреби дитячого садка

Сільська рада у 2015 році передала дитячі садки на утримання з районного бюджету. Тепер відділ освіти постійно прохає виділити кошти із сільського бюджету та закупити посуд, будівельні матеріали тощо для цих садків. Як сільраді правильно вчинити в такій ситуації: самим придбати необхідні матеріальні цінності для дитсадків та передати їм у користування чи надати субвенцію районному бюджету?

У сільському бюджеті може передбачатися субвенція районному бюджету для здійснення видатків з утримання закладів, які фінансуються з районного бюджету, але фактично надають послуги усім жителям громади.

Така субвенція повинна відображатися за ТПКВКМБ 8800 «Інші субвенції» та КЕКВ 2620 «Поточні трансферти органам державного управління інших рівнів» — для поточних видатків і КЕКВ 3220 «Капітальні трансферти органам державного управління інших рівнів» — для капітальних видатків.

Відповідно до ст. 101 Бюджетного кодексу України від 08.07.2010 р. № 2456-VI умови надання субвенцій визначаються відповідним договором сторін.

Тобто кошти сільського бюджету слід передати районному бюджету і видатки на придбання матеріалів та обладнання для дошкільних навчальних закладів проведе відповідний головний розпорядник коштів районного бюджету.

дитячий садок, виділення коштів, сільська рада додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті