(066) 87-010-10 Передзвоніть менi
Переводимо бухгалтерів в ОНЛАЙН!
  • У обране
  • Друк
  • Шрифт
  • Колір фону
  • Коментарі 0
  • В розробці
1/7
Бюджетна бухгалтерія
Бюджетна бухгалтерія
Травень , 2019/№ 20

Інформаційна сторінка

http://tinyurl.com/y24vqktp

Перелік форм державних статспостережень на 2019 рік

Держстат наказом від 17.05.2019 р. № 161 затвердив Загальний табель (перелік) форм державних статистичних спостережень на 2019 рік.

Також на веб-сайті Держстату опубіковано:

• Альбом форм державних статистичних спостережень на 2019 рік;

• Перелік форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності, які можуть подаватись респондентами в електронному вигляді у 2019 році;

• Календар подання форм державних статистичних спостережень та фінансової звітності у 2019 році.

Нагадуємо про запровадження Держстатом роботи нового сервісу для безоплатного подання статистичної звітності в електронному вигляді — «Кабінет респондента». Доступ до нього відкрито з 01.02.2019 р. У «Кабінеті респондента» ви зможете в онлайн-режимі звітувати за формами державної статистичної звітності.

Для реєстрації та роботи в «Кабінеті респондента» необхідно мати електронний підпис із двома сертифікатами: для підписання та шифрування.

Коректна робота в «Кабінеті респондента» можлива в браузерах Internet Explorer версії не нижче 9, Mozilla Firefox 35+, Opera 12+, Google Chrome 45+.

Порядок взаємодії ДФС та Держказначейства щодо повернення помилково сплачених сум

З 26.04.2019 р. набрав чинності наказ Мінфіну «Про затвердження Порядку інформаційної взаємодії Державної фіскальної служби України, її територіальних органів, Державної казначейської служби України, її територіальних органів, місцевих фінансових органів у процесі повернення платникам податків помилково та/або надміру сплачених сум грошових зобов’язань та пені» від 11.02.2019 р. № 60.

Новація Порядку полягає у запровадження єдиної автоматизованої системи створення, підписання, погодження електронних документів, їх передавання, одержання, оброблення з використанням електронного цифрового підпису та інформаційно-телекомунікаційних технологій і систем з одночасною повною відмовою від паперового документообігу.

Звертаємо увагу, що порядок електронної взаємодії застосовується щодо повернення платежів, належних:

державному бюджету, — з першого числа четвертого місяця, що настає за місяцем офіційного опублікування цього наказу, тобто з 01.08.2019 р.;

місцевим бюджетам, та платежів, які підлягають розподілу між державним та місцевими бюджетами, — з першого числа сьомого місяця, що настає за місяцем офіційного опублікування цього наказу, тобто з 01.11.2019 р.

Зацікавив журнал?
Отримуйте більше статей та спеціальних пропозицій за підпискою
табель форм, кабінет респондента, повернення помилково сплачених сум додати теги змінити теги
Додайте свої теги до статті
Розділіть мітки комами. Наприклад: бухгалтерія, форма, відсотки, ПДВ, квартальний звіт. Максимальна кількість 10.
або Закрити
Ваша оцінка врахована! Оцініть статтю :
  • Добре
  • Нормально
  • Погано
Поділитися:
Коментарі до статті