Навчання у двох вишах: скільки належить відпусток?

В обраному У обране
Друк
Остапчук Олександр, експерт з питань оплати праці
Бюджетна бухгалтерія Жовтень, 2019/№ 37
Працівник заочно навчається одразу у двох вишах: в університеті на 3 курсі та в академії на 4-му. Він вже оформив додаткову оплачувану навчальну відпустку для здачі сесії в університеті на 12 календарних днів з 30.09.2019 р. по 11.10.2019 р. Тепер він бажає скористатися додатковою оплачуваною відпусткою у зв’язку із навчанням в академії тривалістю 20 календарних днів з 21.10.2019 р. Чи можна надавати навчальну відпустку двічі, якщо працівник навчається у двох вишах одночасно?

Перш ніж відповісти на поставлене запитання, нагадаємо, що право працівників на навчальну відпустку при суміщенні роботи з навчанням у закладі професійно-технічної освіти (ЗПТО) закріплено в ст. 213 КЗпП і ст. 14 Закону України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР (далі — Закон про відпустки), а при суміщенні роботи і навчання в закладі вищої освіти (ЗВО) — у ст. 216 КЗпП і ст. 15 Закону про відпустки.

Конкретна тривалість оплачуваної навчальної відпустки залежить від типу навчального закладу, рівня його акредитації, форми навчання (вечірня, заочна), а також курсу, на якому навчається працівник.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити