Доплати вчителю інформатики за завідування кабінетом та обслуговування техніки

В обраному У обране
Друк
Жиленко Катерина, економіст-аналітик, e.zhylenko @id.factor.ua
Бюджетна бухгалтерія Жовтень, 2019/№ 38
Кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій закладу загальної середньої освіти обладнаний 12 комп’ютерами. За них відповідальний вчитель інформатики цього закладу. Чи встановлюється йому за це доплата?

У закладах загальної середньої освіти (далі — ЗСО), окрім загальних навчальних кабінетів, є також спеціальні. Серед них кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій. Він призначений для формування інформаційно-освітнього і культурного середовища, яке створюється з використанням апаратно-програмних засобів інформаційно-комунікаційних технологій та інших сучасних засобів навчання.

Згідно з Положенням про навчальні кабінети загальноосвітніх навчальних закладів, затвердженим наказом МОН від 20.07.2004 р. № 601, в закладах освіти серед інших кабінетів створюються також кабінети інформатики (п. 3.3 Положення). На вхідних дверях такого кабінету повинен бути відповідний напис на табличці з назвою «Кабінет інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій навчання» (п. 6.1 цього Положення).

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити