Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Вартість води включено до вартості квитка: що з добовими?

Станкус Тетяна, експерт з фінансових питань
Бюджетна бухгалтерія Квітень, 2021/№ 14
В обраному У обране
Друк
У вартості квитка відрядженого зазначено воду за 23 грн. Чи вважається це харчуванням? Чи слід вартість води вираховувати з добових? (запитання учасника групи «Спільнота бухгалтерів бюджетних установ»).

У такому разі вода вважається харчуванням, аналогічно з чаєм.

Слід розуміти: воду включають або не включають до вартості квитка на потяг за бажанням пасажира. Принаймні, це чітко прописано в п. 7.15 Правил № 11961 з приводу чаю. Вважаємо, що такий підхід справедливий і у випадку з водою.

1 Правила перевезення пасажирів, багажу, вантажобагажу та пошти залізничним транспортом України, затверджені наказом Мінтранспорту та зв’язку від 27.12.2006 р. № 1196.

Щоб подивитися повну версію, підпишіться на журнал Ви вже підписалися? Увійти
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно