Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Вчитель є студентом-заочником ЗВДО: визначаємо право на навчальну відпустку

Гаращук Ольга, завідувач відділу вищої школи і науки ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
Бюджетна бухгалтерія Січень, 2021/№ 1-2
Друк
Вчитель ЗСО навчається заочно у православній богословській академії за спеціальністю «Богослов’я». Чи має він право на оплачувану відпустку у зв’язку з навчанням?

Тривалість навчальних відпусток

Згідно зі ст. 216 КЗпП та ст. 15 Закону про відпустки1 працівникам, які успішно навчаються без відриву від виробництва у закладах вищої освіти (ЗВО) із заочною формою навчання, надаються додаткові оплачувані відпустки.

1 Закон України «Про відпустки» від 15.11.96 р. № 504/96-ВР.

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі