Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Електронні ТК: на старт, увага, руш!

Бюджетна бухгалтерія Червень, 2021/№ 21
В обраному У обране
Друк
10.06.2021 р. набуває чинності Закон № 12171. Отже, на зміну паперовим ТК2 прийдуть електронні.

1 Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» від 05.02.2021 р. № 1217-IX.

2 ТК — трудова книжка.

Детальніше про це — в журналі «Бюджетна бухгалтерія», 2021, № 6, с. 23 — 30.

Але не варто кидати все й оцифровувати ТК ваших працівників. Для включення відомостей про трудову діяльність до Реєстру застрахованих осіб відведено 5 років. Утім, є важливі моменти, на які слід звернути увагу вже зараз.

Працівники трудяться станом на 10.06.2021 р. Скануєте і передаєте їх ТК до ПФУ. Так, законодавчо передбачено, що фізособи можуть зробити це самі. Проте, вочевидь, цим займатиметься роботодавець. Адже ТК зберігаються в нього.

Порядок/строки/черговість подання відомостей для створення електронних ТК повинен визначити ПФУ за погодженням із Мінсоцполітики (оновлений п. 5 ч. 4 ст. 20 Закону про ЄСВ). На сайті СПО об’єднань профспілок розміщено проєкт постанови Правління ПФУ про затвердження Порядку подання відомостей про трудову діяльність в електронній формі3. По суті, він формалізує існуючі роз’яснення ПФУ. Зокрема, тут передбачено два способи подання відомостей про трудову діяльність через вебпортал електронних послуг ПФУ (portal.pfu.gov.ua): у вигляді копій сканованих документів та в оцифрованому вигляді — шляхом створення відповідного електронного запису. Після перетворення паперових ТК на електронні відомості видайте наявні ТК працівникам під підпис.

3 spo.fpsu.org.ua/na-obgovorenni-v-spo/7268-proekt-postanovi-pravlinnya-pfu-pro-zatverdzhennya-poryadku-podannya-vidomostej-pro-trudovu-diyalnist-pratsivnika-fop-fizichnoji-osobi-yaka-zabezpechue-sebe-robotoyu-samostijno-v-elektronnij-formi

Працівник звільняється після 10.06.2021 р., але відомості з його ТК ще не передано до ПФУ. Сміливо звільняйте і видайте йому в день звільнення належним чином оформлену ТК. А також обов’язково видайте копію наказу про звільнення. Маючи ТК на руках, працівник може сам передати відомості про свою трудову діяльність до ПФУ.

Працівник звільняється після 10.06.2021 р., і його ТК переведено в електронний формат. Видайте копію наказу про звільнення. На вимогу працівника внесіть запис про звільнення до паперової ТК, що зберігається в нього (оновлена ч. 1 ст. 47 КЗпП).

Працівники прийняті на роботу з 10.06.2021 р. Вони повинні будуть надати ТК (за її наявності) або відомості про трудову діяльність із Реєстру застрахованих осіб. Як отримати ці відомості, поки незрозуміло. Ці моменти мають визначити нормативно-правові акти, прийняті на виконання Закону № 1217.

Записи про прийняття, переведення, заохочення та звільнення до паперової ТК роботодавець вносить тільки на вимогу працівника (оновлена ст. 48 КЗпП). При цьому ТК зберігає у себе працівник.

Якщо працівника прийнято на роботу вперше, він має право вимагати оформити йому паперову ТК. І це потрібно буде зробити не пізніше 5 днів після прийняття на роботу.

Основне місце роботи. З 10.06.2021 р. основним місцем роботи вважатиметься місце, де працівник працює на підставі трудового договору і яке він визначив як основне згідно з поданою заявою (до відкликання) та відомостями, що обліковуються в реєстрі застрахованих осіб. Пряму вказівку на це містить оновлений п. 12 ч. 1 ст. 1 Закону про ЄСВ. Чи буде це якась окрема заява? Поки що невідомо. А доти слід використовувати заяву про прийняття на роботу. У ній працівник має прямо зазначати, на яке місце роботи (основне чи за сумісництвом) він просить його прийняти.

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте сайт Factor Увійдіть та читайте далі безкоштовно