Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Витрати на підвіз людей до кордону: чи можливо?

Станкус Тетяна, експерт журналу "Бюджетна бухгалтерія"
Бюджетна бухгалтерія Квітень, 2022/№ 16
Друк
Чи може міська рада за кошти місцевого бюджету організувати підвіз тимчасово переміщених осіб до кордону? Для цього планується заправляти шкільні автобуси нашої та сусідньої громади. На виконання цих заходів є розпорядження голови ради і протокол засідання комісії з евакуації населення.

Насамперед звернемося до норм БКУ* та Закону № 280**.

* Бюджетний кодекс України від 08.07.2010 № 2456-VI.

** Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.97 № 280/97-ВР.

Так, видатки, які можуть здійснюватися з міських бюджетів, визначено ст. 89 БКУ. Та серед них безпосередньо видатків на підвіз чи перевезення населення немає.

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів Я вже
PRO-доступ Необмежений доступ до всіх закритих матеріалів сайту без реклами
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі