Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

ЗДО комбінованого типу: чи підвищувати оклад керівника?

Гаращук Ольга, завідувач відділу вищої школи і науки ЦК Профспілки працівників освіти і науки України
Бюджетна бухгалтерія Січень, 2022/№ 3
Друк
У ЗДО комбінованого типу функціонує 10 груп: 5 — звичайного розвитку, 2 — спеціального призначення, 3 — з інклюзивною формою навчання. Чи має право керівник такого закладу на підвищення посадового окладу в розмірі 20 %, передбачене п. 29 Інструкції № 1021? Чи повинен він для цього відпрацювати певний час у відповідній групі?

1 Інструкція про порядок обчислення зарплати працівників освіти, затверджена наказом МОН від 15.04.93 № 102.

ЗДО комбінованого типу — це заклад для дітей віком від одного до шести (семи, восьми) років, у складі якого можуть бути групи загального розвитку, компенсуючого типу, інклюзивні, сімейні, прогулянкові. Про це зазначено в абз. 9 ч. 1 ст. 12 Закону № 26282.

2 Закон України «Про дошкільну освіту» від 11.07.2001 № 2628-III.

Щоб подивитися повну версію, передплатіть Pro доступ Вже передплатили? Увійти
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі