Теми статей
Обрати теми

Застосовуємо нові форми для обліку запасів

Матвєєва Вікторія, експерт журналу "Бюджетна бухгалтерія"
Бюджетна бухгалтерія Січень, 2023/№ 4
Друк
Мінфін наказом № 431* затвердив форми документів для обліку та списання запасів бюджетними установами. Розглянемо нововведення, які приніс наказ № 431 у порядку оформлення операції з запасами.

* Наказ Мінфіну «Про затвердження типових форм з обліку та списання запасів суб’єктами державного сектору та порядку їх складання» від 13.12.2022 № 431.

«Старі» форми — нові вимоги

У наказі № 431 наведено форми первинки, які бюджетні установи можуть застосовувати для документування операцій з находження, переміщення та списання запасів. Але цього разу Мінфін вирішив не вигадувати велосипед. Так, нові форми документів з обліку запасів фактично запозичено із старого доброго наказу № 130*. Останній, до речі, втратив чинність 01.01.2021. Тому не хвилюйтеся: оновлені форми документів не мають суттєвих відмінностей порівняно зі старими формами.

* Наказ Держказначейства «Про затвердження типових форм обліку та списання запасів бюджетних установ та інструкції про їх складання» від 18.12.2000 № 130.

Передплатіть, щоб відкрити доступ до матеріалів Я вже
PRO-доступ Необмежений доступ до всіх закритих матеріалів сайту без реклами
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі