Калейдоскоп документів. Держпідтримка для фермерських господарств у 2008  році — з’явилися зміни

Редакція БТ
Калейдоскоп документів від 27.02.2008 р. № 113

Держпідтримка для фермерських господарств у 2008 році — з’явилися зміни

 

Кабмін уніс зміни до

Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання підтримки фермерським господарствам, затвердженого постановою КМУ від 25.08.2004 р. № 1102.

Установлено, що у 2008 році

держфінпідтримка на безповоротній основі надається не лише новоствореним фермерським господарствам протягом одного бюджетного року не більше як за двома видами витрат, а й фермерським господарствам з окремими садибами — один раз протягом трьох років за двома видами витрат.

Також уточнено, що держфінпідтримка здійснюється:

— зі сплати процентів за користування кредитами банків — у розмірі облікової ставки НБУ, що діє на дату нарахування процентів за користування кредитами (раніше було 8 %);

— щодо придбання першого трактора, комбайна, вантажного автомобіля вітчизняного виробництва, а також іноземного походження, що не виробляються в Україні, — у розмірі 30 % від вартості без урахування ПДВ, але не більше 200 тис. грн. за одиницю техніки (раніше було 150 тис. грн.);

— щодо будівництва та реконструкції тваринницьких приміщень (у тому числі за виготовлення проектно-кошторисної документації) — у розмірі 30 відсотків без урахування ПДВ, але не більше 200 тис. грн. за один побудований чи реконструйований об’єкт (раніше максимальна межа не обмежувалася).

А от

держфінпідтримка на конкурсних засадах на поворотній основі надається в розмірі, що не перевищує 150 тис. грн., із забезпеченням виконання зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів (раніше було 100 тис. грн.).

Визначено, що в разі нецільового використання бюджетних коштів припиняється надання будь-якої фінансової підтримки претенденту на її отримання протягом поточного і трьох наступних бюджетних періодів.

(Постанова КМУ від 27.02.2008 р. № 113)

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі