Теми
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Їдальня, що обслуговує не тільки працівників підприємства, повинна мати патент

Редакція БТ
Бухгалтерський тиждень Листопад, 2008/№ 46
Друк
Відповідь на запитання

Консультують фахівці редакції

 

Їдальня, що обслуговує не тільки працівників підприємства, повинна мати патент

 

Їдальня розташована в будівлі державної установи і, крім працівників, обслуговує також і сторонніх відвідувачів. Чи потрібно для здійснення такої діяльності придбавати торговий патент?

(м. Львів)

 

Так.

Відповідно до п. 12 ст. 3 Закону України «Про патентування деяких видів підприємницької діяльності» від 23.03.96 р. № 98/96-ВР не підлягає патентуванню діяльність у торговельно-виробничій сфері (громадське харчування) на підприємствах, в установах, організаціях з обслуговування виключно працівників цих підприємств. Тому можна дійти висновку: у разі якщо їдальня обслуговує не лише працівників, а й інших відвідувачів, для здійснення торговельної діяльності в зазначеному пункті продажу товарів потрібно придбавати торговий патент на загальних підставах.

 

Ольга КУЛІГІНА

Оформи передплату та читай все Передплатити журнал
stop

Схоже, що ви використовуєте блокувальник реклами :(

Щоб користуватися всіма функціями сайту, додайте нас у винятку!

Як відключити
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Увійдіть, щоб читати більше! Авторизовані користувачі одержують безкоштовно 5 статей на місяць