Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Приватні підприємці — платники єдиного податку можуть здійснювати взаємозалік

Редакція БТ
Бухгалтерський тиждень Серпень, 2009/№ 33
Друк
Відповідь на запитання

Приватні підприємці — платники єдиного податку можуть здійснювати взаємозалік

 

Чи можна провадити залік зустрічних однорідних вимог між фізичними особами — підприємцями, які працюють на єдиному податку?

(м. Шостка)

 

Так, можна

. Залік зустрічних однорідних вимог дозволяє провести розрахунки без участі грошових коштів. Заборону на проведення заліку встановлено тільки для юридичних осіб, які обрали спрощену систему оподаткування, обліку та звітності.

Так, згідно зі

ст. 1 Указу Президента України «Про спрощену систему оподаткування, обліку та звітності суб’єктів малого підприємництва» від 28.06.99 р. № 746/99: «суб’єкти підприємницької діяльності — юридичні особи, які перейшли на спрощену систему оподаткування за єдиним податком, не мають права застосовувати інший спосіб розрахунків за відвантажену продукцію крім готівкового та безготівкового розрахунків коштами».

Таким чином, заборону на проведення заліку зустрічних однорідних вимог фізичними особами — підприємцями, які працюють на єдиному податку, чинне законодавство не встановлює.

 

Наталія ГОЛОСКУБОВА

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі