Теми статей
Вибрати теми статей
Сортувати за темами

Хмелезбір: розрахунок не подають, якщо упродовж місяця не продавали алкогольні напої

Редакція БТ
Бухгалтерський тиждень Січень, 2009/№ 1
Друк
Відповідь на запитання

Роз’яснює ДПІ у Дніпровському районі м. Києва

 

Хмелезбір: розрахунок не подають, якщо упродовж місяця не продавали алкогольні напої

 

Платник збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства подає звіт про суму нарахованого збору. Протягом місяця підприємством не реалізовано алкогольні напої та пиво і не отримано виручку від такої реалізації. Чи можна з урахуванням цього звіт не подавати?

 

Порядок справляння та використання збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства визначено

Законом України «Про збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства» від 09.04.99 р. № 587-XIV.

Звіт про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва i хмелярства,

форма якого затверджена наказом ДПАУ від 28.03.2002 р. № 133, є податковою декларацією у розумінні Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21.12.2000 р. № 2181-III (далі — Закон № 2181).

Ураховуючи викладене, у разі неподання або несвоєчасного подання платником податків

Звіту про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва i хмелярства до такого платника застосовуються штрафні санкції відповідно до п.п. 17.1.1 Закону № 2181.

Водночас слід ураховувати, що

п. 8 Порядку заповнення і подання звіту про суму нарахованого збору на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства, затвердженого наказом ДПАУ від 28.03.2002 р. № 133 передбачено таке: якщо протягом звітного місяця суб’єкт підприємницької діяльності не реалізовував в оптово-роздрібній торговельній мережі та мережі громадського харчування алкогольні напої та пиво і не отримував виручку від такої реалізації, звіт за цей місяць не подається.

 

Наталія КИРПА,
 начальник відділу масово-роз’яснювальної роботи та звернень громадян

App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa
Powered by
Factor Web Solutions
Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.
Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі