Теми статей
Обрати теми

З’явився новий Порядок торгівлі транспортними засобами

Редакція БТ
Постанова від 11.11.2009 р. № 1200

З’явився новий Порядок торгівлі транспортними засобами

 

Кабмін відповідно до

Закону України «Про дорожній рух» від 30.06.93 р. № 3353-XII затвердив Порядок здійснення оптової та роздрібної торгівлі транспортними засобами та їх складовими частинами, що мають ідентифікаційні номери.

Дія цього

Порядку поширюється на всіх господарюючих суб’єктів незалежно від форми власності, які здійснюють продаж транспортних засобів (далі — ТЗ) та їх складових частин (двигуни, шасі, кузови, рами), що мають ідентифікаційні номери, а також їх передачу на реалізацію. Порядком передбачено особливості здійснення оптової та роздрібної торгівлі новими й такими, що були в користуванні, ТЗ та їх складовими частинами, а також комісійної торгівлі.

Установлено, зокрема, що такі господарюючі суб’єкти зобов’язані стати на облік у департаменті Державтоінспекції МВС і

вести в електронному вигляді облік надходження, продажу та передачі ТЗ.

У додатках до

Порядку наведено форми документів, які зобов’язані вести господарюючі суб’єкти: Журнал обліку надходження і реалізації транспортних засобів та їх складових частин; Акт приймання-передачі транспортних засобів та їх складових частин; Акт технічного стану транспортних засобів та їх складових частин.

Нові й такі, що були в користуванні, ТЗ, які не мають ідентифікаційних номерів та ввезені на митну територію України, підлягають

обов’язковій сертифікації та допускаються до продажу за наявності сертифіката відповідності їх конструкції й технічного стану обов’язковим вимогам норм і стандартів або свідоцтва про визнання відповідності.

(

Постанова КМУ від 11.11.2009 р. № 1200, діє з дня офіційного опублікування)
App
Завантажуйте наш мобільний додаток Factor

© Factor.Media, 1995 -
Всі права захищені

Використання матеріалів без узгодження з редакцією заборонено

Ознайомитись з договором-офертою

Приєднуйтесь
Адреса
м. Харків, 61002, вул. Сумська, 106а
Ми приймаємо
ic-privat ic-visa ic-visa

Ми використовуємо cookie-файли, щоб зробити сайт максимально зручним для вас та аналізувати використання наших продуктів та послуг, щоб збільшити якість рекламних та маркетингових активностей. Дізнатися більше про те, як ми використовуємо ці файли можна тут.

Дякуємо, що читаєте нас Увійдіть і читайте далі